У тернополян розпочинається сезон «без гарячої води»

Автор:     Опубліковано: 13 Травня 2014 о 19:16    615 переглядів

З початком цього тижня для деяких тернополян розпочався сезон “без гарячої води». «Тернопільміськтеплокомуненерго» з  12 травня зупинило котельні на Тролейбусній 14. Знову вона почне працювати 26 травня. А от на Київській, 3, провулку Цегельний, 1, проспекті Просвіти, 9 та Тролейбусній, 7 послугу відновлять з 11 червня. В комунальному підприємстві кажуть, якби мали можливість, то не позбавляли б тернополян звичного комфорту. Але підготувати котельні до наступного опалювального сезону іншим чином не можна.

СТЕПАН БОСАК, заступник головного інженера КП «Тернопільміськтеплокомуненерго»:

«Все зноситься і відповідно експлуатується безперервно і через те, ми зупиняємо котельні, обстежуємо котли, запірну арматуру, де треба ремонтуємо, міняємо насоси і відповідно є ще на кожній котельні магістральні теплотраси, тепломережі, які  ми не маємо можливості зупинити так, як забезпечуємо гаряче водопостачання, для цього зупиняємо котельні. Ми маємо тоді можливість опорожнити  магістральні трубопроводи, відповідно провести їхній ремонт».

За тиждень зупинять і деякі інші котельні. З 19 травня до 18 червня вони не працюватимуть на Шкільній 5, Франка, 16, Галицькій, 40  та Лозовецькій, 3. А на Замковій, 10 котельня відновить роботу трохи швидше 2 червня.

залишіть коментар