В арт-галереї можна проголосувати за кращий проект монументу Небесній Сотні

Автор:     Опубліковано: 26 Травня 2014 о 20:15    348 переглядів

 

Вогонь, шини, щити та мішені – так бачать монумент Небесній Сотні українські скульптори. Півтора десятка макетів майбутнього пам’ятника вже виставили на розсуд громаді, їй і обирати найкращий.

Немає жодного схожого. Динамічні монументи, стелли та архітектурні абстракції –  своє бачення пам’ятника Небесній Сотні запропонували скульптори зі всієї України. Їхніх імен не знають навіть члени журі. Виставку називають чи не найкращою за останніх десять років, проте з п’ятнадцяти ескізів  фахівці не знайшли жодного, хто б претендував на перше місце.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

“Ми проводили нараду з членами журі, туди входять архітектори, дизайнери, представники громадських організацій, то більшість професіоналів висловили думку, що вони на жаль не бачать того проекту, який міг би зайняти перше місце”.

Директор арт-галереї та член комісії Ігор Дорош заспокоює, те що не має найкращого – насправді зовсім не погано. Ті, хто отримає друге та третє місце матимуть час на удосконалення проектів.

ІГОР ДОРОШ, директор Арт-галереї:

” Ще будуть протягом року продовжуватись відповідні процедури і це дуже добре, будуть доповнюватись якісь ідеї, потім будуть визначені кращі місця, 2 і 3-тє і зрозуміло ці скульптора потім будуть доопрацьовувати”

Монумент Небесній Сотні встановлять поруч площі Героїв Євромайдану. Кошти на пам’янтик з міського бюджету не витрачатимуть. В міськраді запевняють – інвесторів вже знайшли.

залишіть коментар