В одному з тернопільських дворів з’явилося «Дерево бажань»

Автор:     Опубліковано: 6 Травня 2014 о 19:35    746 переглядів

В одному з тернопільських дворів нещодавно стало гарніше – там з’явилися нові лавки, рослини, та навіть – «Дерево бажань». Облагородили територію працівники обласної інспекції із захисту прав споживачів. Там розповідають: територія біля їхньої будівлі на бульварі Тараса Шевченка не є приватною, а належить будинку. Запевняють: раніше тут росли бур’яни. Натомість тепер є облаштований куточок, де всі охочі можуть відпочити.

БОГДАН МИХАЙЛИШИН, головний спеціаліст інспекції з питань захисту прав споживачів у Тернопільській області:

«Територія ніби велика. Але заростала вона весь час бур’янами, і негарно. І навіть люди йдуть, я думаю, що це приємно подивитись на це все. І показати, що це не беруться кошти з бюджету чи звідки. Все власними силами зроблено. Всі дерева були закуплені або за свої гроші, або просто їх вишукували. Нами було завезено більше 50 беріз, які висаджені отак вряд. Також – український символ, атрибут, от лелека на будинку, лавочки. Також табличка в нас є – «Дерево бажань», де кожна людина може зав’язати стрічку, загадати бажання».

Окрім беріз, посадили вишні, вербу, калину та ялинки – у вигляді тризуба. Лавки та огорожу пофарбували у синьо-жовтий колір. За словами Богдана Михайлишина, працювали у вільний від роботи час. Мешканці прилеглого будинку своїм оновленим двором задоволені.

п. ГАЛИНА, мешканка будинку на бульв. Шевченка, 13:

«Такого двора, як в нас – ніде нема. І ми дуже їм щиро вдячні. Не було ніякого, мол, давайте до складки, чи шо. Нє. Це дуже благородні люди, і нехай їм щастить, хай їх Бог благословить і допомагає. Вони дуже гарно зробили».

Пані Галина каже – мешканцям її невеличкого будинку також захотілося зробити щось від себе. Відтак, люди нові насадження регулярно поливають, а сама жінка висадила квіти. В свою чергу, в інспекції із захисту прав споживачів переконані: якби їх приклад підхопили й інші державні структури, та навіть пересічні тернополяни, місто стало б набагато гарнішим та затишнішим.

залишіть коментар