В Тернополі тривають «брудні» політичні ігри

Автор:     Опубліковано: 22 Травня 2014 о 19:42    443 переглядів

Сьогодні на Театральному майдані з’явилися листівки з інформацією, на яких кандидат у Президенти України Петро Порошенко показаний не в найкращому світлі. У місцевому штабі політика розповідають – це конкуренти роблять все, щоб дискредитувати його перед виборами.

Розклеював листівки ось цей чоловік. Запевняє: розповсюджує таку інформацію з власної волі. Але й не приховує, що  належить до Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина». Таким чином вирішив висловити свою позицію.

ПАВЛО ЧОПИК, розклеював листівки:

«В нас буде наша держава з жовто-блакитним прапором. І ми будемо йти, власне, до розвитку, а не до червоної комуни і знов під червоні прапори».

Натомість тернопільські представники Петра Порошенка вважають: місцевий осередок «Батьківщини» активно працює, щоби очорнити репутацію кандидата у Президенти. І це вже не перший випадок.

СТЕПАН БАРНА, керівник виборчої кампанії Петра Порошенка на Тернопільщині:

«Сьогодні ми в черговий раз є свідками того, як по відношенню до нашого кандидата відбувається цілеспрямована акція дискредитації, яка відбувається мільйонними тиражами в газетах, які поширюються по області, по Україні, і в кожну домівку заноситься з тим, щоб зробити все, щоб вибори президента не відбулися. Зробити все, щоб не відбулося обрання Президента України в першому турі».

ІРИНА НАЙДУХ, голова БО «Українська родина»:

«Я вірю, що свідома нація наша визначиться, хто має бути Президентом. Я не хочу чорнухи. Я хочу Президента, який би представляв Україну в світі красиво, який би дбав за народ, незалежно від категорії, від національної приналежності, від релігійного сповідування. Але щоби оцей народ мав нарешті керівника. Президента словом і справою».

Відтак, невдовзі прихильники Петра Порошенка брехливі листівки заклеїли білим папером.  І надіються, що «брудні» політичні ігри завершаться після виборів.

залишіть коментар