Вчорашня злива добряче нашкодила Тернополю

Автор:     Опубліковано: 28 Травня 2014 о 23:29    497 переглядів

Вчорашня злива добряче нашкодила і одному із торгових центрів Тернополя. Під тиском води обвалився дах приміщення. Водоспади між поверхами та замоклі товари – це сумна картина, яку намалювала негода і підприємцям, і продавцям закладу. Неспокійний і мокрий робочий день видався вчора для персоналу і відвідувачів одного із торгових центрів нашого міста. Злива, яка розпочалась ближче до вечора спричинила чималі клопотів для присутніх у приміщенні. Очевидці кажуть, в такій ситуації опинились вперше. Тому й не знали як себе поводити.

 «Почала вода витікати і ми не знали, що ми маєм робити. І давай мішки витягати, бо дорогі мішки. І не знали чи ми маємо мішки витягати чи воду ловити. Коротше, почали нас потім виганяти. Типу евакуація. – Води багато було? – Ми десь до 12 години сиділи, то може 30 відер води винесли».

Адміністрація закладу відрекомендуватись та давати будь-які коментарі, з приводу ситуації –  відмовилась. Попри відеоматеріали, які поширюють очевидці підтоплення торгового центру, кажуть, що збитків від зливи немає.

 «Збитків нема. – Все чудово, так? – Так, все чудово».

Центральний ринок, який часто потерпає від негоди, цього разу вцілів. Проте поруч, на вулиці Оболоня рятувальникам довелось попрацювати.

СЕРГІЙ ДАНІЛІН, начальник відділу інформації та комунікації з громадськістю УДСНС в області:  

«Також рятувальники здійснювали відкачування води з підвалів та прибудинкових територій двох будинків по вул. Оболоні».

Також рятувальники залучались до ліквідації підтоплень у трьох будинках на вулиці Шашкевича. За словами міського голови Тернополя Сергія Надала відповідні служби з своєю роботою впорались.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

«Комунальні і рятувальні служби міста успішно впоралися з наслідками. Тому що до 30 хвилин були розчищені основні елементи сточних комунікацій, були розчищені проїзні шляхи і був забезпечений рух громадського транспорту, і рух пасажирського транспорту »

Додамо, як свідчать метеорологи всього за 3 години зливи у Тернополі випало 35% опадів від місячної норми.

залишіть коментар

ІНТБ

Потрібно бачити!