«Велопробіг єдності» зі Львова до Одеси не оминув і Тернопіль

Автор:     Опубліковано: 13 Травня 2014 о 19:13    519 переглядів

«Велопробіг єдності» 11 травня стартував у Львові із запланованим фінішем в Одесі. Подолавши понад сотню кілометрів мандрівники добрались і до Тернополя. Після нетривалого відпочинку у нашому місті вони знову вирушили у дорогу. Для чого велосипедисти зібрались подолати понад 850 кілометрів – дізнаєтесь далі.

Незважаючи на дощ, який застав велосипедистів у дорозі до Тернополя вони все ж добрались. Це вже другий етап «Велопробігу єдності». Маршрут пролягає від Львова до Одеси. Перший етап тягнувся від Києва до Донецька, під час якого доводилось слухати і переживати досить неприємні речі, кажуть велосипедисти.

РУСЛАН МАЙБОРОДА, учасник «Велопробігу єдності»:

  «Коли ми їхали, починаючи десь в Харківській області, не досить таки приязні ми слухали речі від людей. Нас і підрізали, і намагалися збити і погрожували. Тобто була різна реакція на прапори. А я їхав з таким великим прапором України метрів 2,5 над байком. Вислухали все. Ну і вкінці-кінців десь за 40 кілометрів до Донецька на нас напали, поламали прапори і сказали їхати звідти».

На меті в учасників «Велопробігу єдності» до кінцевого пункту призначення зупинитись ще в Гусятині, Кам’янець-Подільському, Отрокові, Могилів-Подільському, Крижополі, Балті, Жовтні. Понад усе велосипедисти хочуть спілкування з людьми у різних містах України.

АРТЕМ БУРАННІК, учасник «Велопробігу єдності»:

 «В українців більше спільного ніж того розбрату і різниці між людьми. Хочу подивитися людям в очі в такий скрутний для країни час. Спитати простих людей у маленьких містах, що вони думають з того приводу, яке майбутнє вони бачать для нашої країни. Може поділитися своїми думками».

СТАНІСЛАВ КОЖЕМ’ЯКО, учасник «Велопробігу єдності»:

 «Активно займаюсь велотуризмом. Поки що тільки по Україні. Обїздив майже всю Україну, крім Сходу. Тому я дуже шкодував, що не поїхав минулого разу до самого кінця. Але, коли я почув, що під Донецьком сталась така подія, то я вирішив, що я обов’язково маю їхати цього разу і обов’язково до кінця – до Одеси. Тим більше я в Одесі був, але дуже давно. Мені дуже важливо приїхати, поспілкуватись з людьми і почути з перших уст, що вони думають ».

Наразі «Велопробіг єдності» налічує трохи більше десяти учасників. Проте, у планах за весь маршрут долучати однодумців та любителів їзди. Одеса – фініш другого і водночас старт третього етапу акції, яку планують завершити у Луганську.

залишіть коментар