Вогнепальні канцтовари вилучила міліція у чортківчанина

Автор:     Опубліковано: 29 Травня 2014 о 20:19    529 переглядів

Такого на Тернопільщині ще не було. Вогпепальну зброю у вигляді двох кулькових ручок виявили міліціонери у пакунку адресованому мешканцю Чортківщини.  Підступність вилучених у мешканця чортківщини канцтоварів, що стріляють, полягає у малопомітності, а також у тому, що зброя не викидає гільз. Тим самим не залишає слідів, кажуть експерти.

 

СЕРГІЙ ДЖУГЛА, старший експерт НДЕКЦ УМВС України в Тернопільській області

 «На дослідження поступило 2 предмети, які судячи з конструкції є саморобною замаскованою вогнепальною зброєю калібру 5,6 мм. Підпатрон калібру 5,6 мм так званий довгий гвинтівочний ».

При обшуку у підозрюваного знайшли майже 70 набоїв калібру 5,6 мм, якими можна зарядити загадкову зброю. За словами правоохоронців, чоловік мотивує придбання шпигунських «канцтоварів» через мережу для самозахисту, у що міліція вірить не охоче, адже у чортківчанина на законному озброєнні є  гладкоствольна і  дрібнокаліберна рушниці.

 

ДМИТРО РІЗНИК, оперативний працівник УБОЗ УМВС України в Тернопільській області:

 

«Було встановлено, що дані ручки він придбав за допомогою соціальної мережі Інтернет. А саме протягом травня місяця він досить інтенсивно вів переписку в соціальній мережі з особою з іншого регіону України».

Наразі у правоохоронців по даному факту запитань більше ніж відповідей. Дії чортківчанина кваліфікують за частиною першою статті 263 Кримінального кодексу – носіння, зберігання, придбання вогнепальної зброї та бойових припасів без передбаченого законом дозволу.

За матеріалами ВЗГ УМВС у Тернопільській області.

залишіть коментар