Випускний у Тернополі, як завжди святкуватимуть феєрично

Автор:     Опубліковано: 16 Травня 2014 о 22:10    166 переглядів

Обговоритинайболючіші питання, що назріли сьогодні у освітній галузі нашого міста зібралась, створена на початку навчального року, батьківська рада. Дорадчий орган при міському голові висловив свої побажання та пропозиції щодо навчального процесу. На зборах побувала і наша знімальна група. 25 батьків серед яких представники шкіл, дитсадків та позашкільних навчальних закладів зібрались у міській раді, де обговорили чимало питань, які накопичились за тривалий проміжок часу. Йшлося і про можливість створення у Тернополі навчальних закладів різних форм власності та багато іншого. Проте найболючіше питання, яке підняли батьки – свято випускника.

ВАЛЕНТИНА ПАНАСЮК, голова батьківської ради:

«Саме актуальне питання, яке зараз турбує батьків – це є проведення в наших школах випускного. Тобто свята випускник 2014. І, напевно, це основне таке, проблемне чи відбудеться це свято чи ні. Я надіюся, що все в нас буде гаразд і в країні, і зокрема в Тернополі».

Начальник управління освіти і науки міськради запевнила, що дійство, яке вже заплановане на суботу 31 травня відбудеться. І навіть розповіла попередній сценарій свята для хлопців та дівчат, що завершили навчання у загальноосвітніх закладах Тернополя.

ОЛЬГА ПОХИЛЯК, начальник управління освіти і науки міськради:

 «В 2 годині від Надставної церкви від озера буде піша хода. Колона  випускників буде прямувати до стадіону. Там буде вручено медалі золоті і срібні. Вітання влади, керівництва. Будуть певні концертні номери. Ну і як завжди зіркові гості. Так званий подарунок від міської влади випускникам. Не буду казати хто. Нехай це буде сюрпризом і несподіванкою».

Говорили не тільки про випускний. Батькам запропонували створити при навчальних закладах благодійні фонди звідки використовуватимуть кошти на різні потреби освітніх установ.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

 «Також батькам була внесена пропозиція рекомендувати міській раді, при наданні дозволів на будівництво багатоповерхових будинків, чи декількох будинків, або можливо забудову цілих кварталів обов’язково враховувати і зобов’язувати будівельників забезпечувати будівництво дошкільних навчальних закладів, або інших освітніх установ».

Коли наступного разу зберуться батьки у міськраді та про що говоритимуть з міським головою, наразі невідомо.

залишіть коментар

ІНТБ

Потрібно бачити!