З 1 червня розклад руху поїздів через Тернопіль зміниться

Автор:     Опубліковано: 20 Травня 2014 о 19:59    296 переглядів

Невдовзі рух залізничного транспорту через Тернопіль зміниться. Як і щороку на сезон відпусток, кількість потягів, що курсують через наше місто збільшать. Через станцію «Тернопіль» у літній період курсуватиме додатковий потяг. З 1 червня «Укрзалізниця» запроваджує зміни до розкладу руху та кількості поїздів. Нововведення стосуються і нашого міста. Ймовірно, замість трьох потягів через Тернопіль до Сімферополя курсуватиме лише один.

МИХАЙЛО ЖУКОВ, начальник залізничного вокзалу станції «Тернопіль»:

«Буде складатися новий графік поїздів, який вводиться з 1 червня цього року. Безумовно буде новий поїзд. Вирішується, щоб Львів – Генічеськ. Ну і по додаткових поїздах вирішується чи буде, чи не буде, бо на ті роки минулі 256, 296 вводились на Сімферополь. На сьогоднішній день може ходити двохскладовий – це поїзд 86, якому по графіку будуть чіплятися додаткові вагони з Ковеля».

Як зазначив Михайло Жуков, подорожуючі до Криму наразі проходять митний контроль. Проте потяг курсує згідно з графіком.

МИХАЙЛО ЖУКОВ, начальник залізничного вокзалу станції «Тернопіль»:

«Деякі по таможні непорозуміння є, але думаю ці всі питання вирішуються. Безумовно, як завжди, на митному контролі. Ну, але курсує поїзд, як бачите, по графіку».

Пасажиропотік на півострів значно зменшився, каже Михайло Жуков. Якщо в минулі роки квитки замовляли заздалегідь– за 45 днів до мандрівки, то сьогодні їх можна купити без проблем. Це нам підтвердила і касир залізничного вокзалу.

АННА, касир залізничного вокзалу станції «Тернопіль»:

 «Нема місць сьогодні до Сімферополя. – А на завтра? – На завтра є плацкартні, купейні. – Багато? – Багато. – Скажіть, менше людей стало їздити до Сімферополя? – Набагато менше. – Вважаєте чому? – У зв’язку з подіями, напевно».

Охочих потрапити у Росію також не багато, каже провідник одного із вагонів потяга Львів – Москва  Марія Гринечко.

МАРІЯ ГРИНЕЧКО, провідник поїзда Львів – Москва:

 «Зараз зменшилось. Після свят було більше людей. Зменшився потік пасажирів. – Перетин кордону? – Перетин нормальний. – Є нормальне відношення все без проблем? – Так, відношення досить такі взаємні».

Яким буде розклад руху потягів через Тернопіль у літній час стане відомо уже після виборів, каже  Михайло Жуков.

залишіть коментар