З настанням тепла все більше тернополян відпочивають біля ставу

Автор:     Опубліковано: 28 Травня 2014 о 01:00    627 переглядів

Майже літня погода спонукає тернополян триматися поближче до сонця і води. Комусь для цього потрібне море. Іншим – вистачає і рідного міста.  Багато хто місцем для відпочинку обирає пляж в парку «Загребелля», більш відомий серед городян як «Дальній». Представник орендаря пляжу запевняє – місце відпочинку практично готове, щоб приймати гостей. Адже роблять все, щоб відвідувачі почували себе комфортно.

ІГОР ФРАНКЕВИЧ, представник орендаря пляжу:

«З 23 березня почались роботи для благоустрою цієї території «Дальнього пляжу». Пофарбували вагончики, роздягалки, лавочки. Була заміна смітників, корекція столів».

Завезли вже і піску. Територію, запевняє Ігор Франкевич, прибирають двічі на день. Пляж обіцяють забезпечити безкоштовною питною водою. Подбають і про дозвілля: в недалекому майбутньому, каже представник орендаря, на пляжі планують розмістити атракціони. Також здаватимуть в оренду мангали, столи, волейбольну сітку та інші речі – лиш би тернополяни, відпочиваючи на «Дальному», не засумували.

Втім, дістатися до нього, якщо ви не мешкаєте десь неподалік, буває нелегко. Чимало людей обирають теплоходи, які курсують ставом.

ТАРАС ПАРІЙ, капітан:

«З 11 по вихідних днях. А будні дні – бачимо. Якщо десь з 12… Можем десь з 11, але нема пасажирів. До 9 години. 9-10 година. Як пасажиропотік є, то ми ходимо».

Вартість квитка в одну сторону – 5 гривень для дорослих та 2,50 для дітей. Щодо інших варіантів, то як показує практика, таксисти туди їдуть неохоче. Відтак, дехто добирається власним авто. Або ж на велосипеді – і швидко, і корисно.

ІРИНА ХУДОБА, кореспондент ІНТБ:

«А для любителів прогулянок на свіжому повітрі – варіант бюджетний, однак, чи не найбільш трудомісткий – на своїх двох».

Втім, який варіант обрати – вирішувати лише вам. Нагадаємо, «Дальній пляж» є єдиним офіційним у Тернополі.

  • Поправка, “Дальній пляж” НЕ Є ЄДИНИМ ОФІЦІЙНИМ у Тернополі, ще одним офіційним пляжем є приватна тераса “Riviera” від клубу “Ріверпуль” на Дружбі (і що, що приватна – але ж функціонує, як я розумію офіційно?!). Якщо ж ні, то що, виходить люди там не легально плавають/купаються і відпочивають?
    Справді, займіться краще цим питанням, бо подібні ствердження: “Нагадаємо, «Дальній пляж» є єдиним офіційним у Тернополі” ЯВЛЯЮТЬСЯ ДЕЗІНФОРМАЦІЄЮ ДЛЯ МЕШКАНЦІВ ТА ГОСТЕЙ МІСТА.

залишіть коментар