За недограний матч з «Геліосом» «Нива» заплатить 5000 гривень

Автор:     Опубліковано: 27 Травня 2014 о 22:00    658 переглядів

За недограну гру з «Геліосом», «Нива» заплатить 5000 гривень. Та ще йна два дні раніше зіграє свій останній поєдинок у цьому сезоні.Матч, який запланували на 31 травня «жовто-зелені» проведуть 29 числа з кіровоградською «Зіркою». Чому така квапливість і як це вплине на команду – далі. Чемпіонат України з футболу серед команд Першої ліги добігає до завершення. Ще по одній грі залишилось провести клубам перед літнім відпочинком. 14 з 16 команд зійдуться у двобоях 31 травня, а от  тернопільська «Нива» прийматиме гостей – кіровоградську «Зірку» на 2 дні раніше.

АВТАНДІЛ МДІНАРАДЗЕ, президент ФК «Нива» (Тернопіль):

«Рішення таке прийнято Професійною футбольною лігою, щоб раніше закінчити чемпіонат. Тим більше ще є пропущені ігри, які треба вивести. Через то ПФЛ прийняла таке рішення. Ну ми в принципі не маєм нічого проти. Для нас так само важливо, як раніше закінчити чемпіонат, для того щоб команда відпочила і там планували вже нашу подальшу долю».

Автанділ Мдінарадзе розповів, про прийняте професійною футбольною лігою рішення щодо «Ниви» за достроковий вихід з поля у матчі з харківським «Геліосом», 12 травня. Він додає, остаточну крапку з санкціями за цей матч ще не поставили.

АВТАНДІЛ МДІНАРАДЗЕ, президент ФК «Нива» (Тернопіль):

«Професійна ліга прийняла рішення і нас оштрафували на 5 тисяч гривень. А КДК – дисциплінарний комітет, то вони ще не прийняли рішення. Тобто, як там буде чи буде перенос гри, чи нам зарахують поразку, чи анулюють чи що там буде цього рішення ще немає ».

В очікуванні на рішення КДК «жовто-зелені» готуються до матчу з кіровоградською «Зіркою». Квитки вже у касах міського стадіону каже директор «Ниви» Роман Мацюпа. За його словами матч обіцяє бути видовищним.

РОМАН МАЦЮПА, директор ФК «Нива»:

 «Надрукували на сьогоднішній день 4000 білетів і тільки почали з 12 години продавати білети. Не так зразу продаються білети, але чим ближче до гри, тим більше продається білетів. Хочу сказати, що на попередню гру, коли ми грали з «Олександрією» не було афіш. То люди прийшли. А я сподіваюся, що на останню гру з Кіровоградом – хороша команда, яка буде ставити завдання на наступний сезон Премєр ліга, люди прийдуть».

Останню гру перед літнім міжсезонням «жовто-зелені» зіграють вже найближчого четверга о 19:00. Матч відбудеться на центральному міському стадіоні з кіровоградською командою «Зірка», яка перебуває на шостій сходинці турнірної таблиці. «Нива» ж наразі з 16 команд йде дев’ятою.

залишіть коментар