Замість подвір’я – озеро

Автор:     Опубліковано: 15 Травня 2014 о 20:28    212 переглядів

 

Прокинулись – а замість зеленої травички та дитмайданчику – у дворі ціле озеро. Мешканці Коновальця, 20 сьогодні ледве виходили на роботу, бо дощем затопило аж до під’їзду. Бачила водойму під будинком наша кореспондент Юля Медвідь.

ЮЛЯ МЕДВІДЬ, кореспондент ІНТБ:

“Мешканці вулиці Коновальця 20, сьогодні вранці у себе в дворі побачили ось таке озеро, проте потішило воно мало кого, люди кажуть – ще 20 хвилин такого рясного дощу, і затопить вхід аж до самого під’їзду“.

Так виглядав підхід до будинку сьогодні вранці ( ФОТКИ, ЧЕРЕЗ КЛАЦ-КЛАЦ-КЛАЦ)

А Так кілька років тому( ФОТКИ ЧЕРЕЗ КЛАЦ-КЛАЦ-КЛАЦ)

Пані Мирослава, сьогодні о пів на дев’яту, вийшла з дому і жахнулась, вода дійшла майже до під’їзду

п. МИРОСЛАВА, мешканка будинку:

« Ну води дуже було багато, от туто їхала машина згори – то всі колеса були затоплені»

 Андрій Жирук, мешкає на першому поверсі у цьому будинку, разом з дружиною та дворічним малюком. Каже підтоплює вже не вперше, тоді ні на роботу ні з дитиною погуляти майже не можливо. Одного разу навіть довелось рятувати авто, бо затопило аж до дзеркала. По до помогу звертались, проте ще досі проблему ніхто не вирішив.

АНДРІЙ ЖИРУК, з родиною живе на першому поверсі:

« Зверталися в міську раду, приїжджали тут якісь чиновники, ходили, дивилися, казали, що треба на це дуже багато грошей, але як завжди касу всю вкрали, відповідно зремонтувати це все затоплення немає як»

Андрій каже, вода аж до будинку доходила не завжди. Не завжди і такі проблеми лише під час злив. Підвали зі стічною водою не висихають майже ніколи

БЕЗ ТИТРІВ:

« Де іде лінія, от тут вже починається підлога першого поверху, минулого разу, коли я втопив машину, то бракнуло 15 сантиметрів, щоб вода була в мене вдома»

БЕЗ ТИТРІВ:

« Оце все стічні води, але це лайт варіант, це зараз тут практично немає води»

Поки гуляли підвалами до нас вийшов дядя Саша, також з першого поверху. Живе тут більше 20-ти років, тому до таких потопів майже звик.

ОЛЕКСАНДР, живе на 1-му поверсі:

” Нас топило вже три рази

-За скільки часу?

_ З 87-го року я тут живу, то після вселення, а потім он цей рік і два роки десь назад”

Оскільки про причини проблеми ніхто нічого не пояснює, здогаються самі мешканці – проблема у зношеній трубі, що проходить під двориком. Вона тріснула, тому потопи тут будуть і надалі. Наразі люди з острахом чекають дощового літа.

залишіть коментар