Жінки вимагають повернення своїх хлопців зі Сходу

Автор:     Опубліковано: 28 Травня 2014 о 19:33    381 переглядів

 

 

Своїх синів, чоловіків та внуків прийшли вимагати повернути додому сьогодні під військомат десяток жінок. Не розуміють, чому їхні хлопці вже понад півтора місяця ризикують своїм життям на Сході України.

 

 « Хочемо, щоб наших синів повернули, вони відслужили своїх 45 днів, законно, і ми хочемо, щоб їх повернули, а хай беруть інших»

« Ми тепер вимагаєм, щоб вони їх повернули, хоч назад, на Рівненський полігон, щоб вони не були на Сході, ні в Донецьку, ні в Дніпропетровську»

Марія лише віднедавна дружина. Проте спільним життям з Олегом ще не встигла насолодитись. Хлопець сьогодні на Сході, де війна.

МАРІЯ, дружина:

“Вони зараз там сплять в окопах, бо там де їхнє розташування – оточили терористи, цієї ночі в них була там стрілянина, поранених вже забрали, Слава Богу, Бог його береже і його не поранили, але він немає ні каски, ні бронежилета, захистом вони не забезпечені”.

Пані Надія, не знає, де її син. Зі сльозами на очах розповідає, молиться та дякує, що дитина не потрапила під Волноваху, де терористи нещадно розстріляли сімнадцятьох.

п. НАДІЯ, мама:

” Ті хлопці, що під Волновахою загинули, вони були разом з ним в гарнізоні, в Рівному, він всіх прекрасно їх знав, тих 17, вони були всі разом перевезені туди, під цю донецьку границю, ймовірність того, що він міг туди попасти така, як в тих хлопців, що тепер ховають”

В пані Марії, на службу пішов зять. Вдома з бабусею залишилось двоє його дітей, які щоранку чекають, аби тато їх розбудив.

п. МАРІЯ, теща:

« Кожного ранку будив дітей до школи. Тепер перестав будити, були такі дні, що він навіть з дітьми не говорив, діти хворіють і я хочу, щоб батько вернувся, так як моїм внучкам потрібне лікування і щоб він з ними був»

45 діб – це не термін обіцяної служби, кажуть в військоматі. Це час на мобілізацію. Хлопці-добровольці та військовозабов’язані, тому виконуватимуть свій державний та чоловічий обов’язок, поки Україну не звільнять від терористів. Тим же хто хвилюється, чи втратив зв’язок кажуть – солдат знає номер частини, за запитом можна дізнатись місце розташування кожного.

залишіть коментар