Зранку в Тернополі страйкували перевізники

Автор:     Опубліковано: 15 Травня 2014 о 12:01    300 переглядів

Дочекатися потрібної маршрутки сьогодні зранку було неможливо. Від сьомої години у нашому місті весь громадський транспорт вибудувався у колони на практично усіх мікрорайонах Тернополя. Курсували по місту лише тролейбуси. Водії маршруток пояснюють причину такого протесту.

ВАСИЛЬ, водій маршрутки:

 «Не вигідно їхати через то, що на солярку, на машину даємо гроші. Тай от застала нас така судьба. Не ми одні стоїмо. Всі маршрути міста стоять».

Потенційним пасажирам дочекатись своєї маршрутки сьогодні зранку не вдалося. На одній із зупинок міста люди шукали заміну мікроавтобусам, і спокійно сприймали їх відсутність.

АНДРІЙ, тернополянин:

  «Я мало їжджу маршруткою. – А сьогодні скільки чекаєте? – Довго».

ВОЛОДИМИР, тернополянин:

«Це треба добре подумати перш ніж вирішити так. Зразу «рубати» не можна. Як для мене, то можна трохи пішки, мені треба  пішки ходити для здоровя. Взагалі то негативно, бо людям треба з одного кінця міста в другий добиратися на роботу. Це мені так, бо я пенсіонер і можу пройтися. Можу почекати на електротранспорт, чи на другий. А так то негативно ставлюсь».

Зупинити рух маршруток і страйкувати, водії змушені через ріст цін на пальне, запчастини та техобслуговування транспорту, шляхів вирішення ситуації кермувальники не знають.

АНДРІЙ, водій маршрутки:

 «В нас наприклад вимушена зупинка. Ми не маємо за що їздити. Все, дальше нема куди. Пішли всі тарифи догори, пальне догори, колеса догори, а співпраці здорової немає. Розумієте? – Які шляхи вирішення ситуації? – Не знаю, є розумні люди в місті Тернополі, хай вирішують ».

Чи так звана акція протесту водіїв у ранкову пору буде мати продовження наразі невідомо. Додамо, ближче до 10 години усі маршрути відновили рух. В той же час у міськраді шукали шляхи вирішення транспортного питання у Тернополі. До чого додумались чиновники міста – у наступних випусках новин.

залишіть коментар