6 червня у Тернополі – сесія міської ради

Автор:     Опубліковано: 3 Червня 2014 о 20:49    661 переглядів

Чергову 48-му сесію міської ради планують провести  6 червня. Із 184  питань, що увійшли в орієнтовний порядок денний, 166 – стосуються земельного законодавства, каже міський голова Тернополя Сергій Надал.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

«69 питань – це закріплення земельних ділянок за власниками гаражів, під гаражами. 34 питання – під існуючим житлом. 18 питань – це продовження діючих договорів оренди під існуючими об’єктами нерухомості. 4 земельні ділянки, які виносяться на аукціон, для продажу. 29 рішень, які приймаються в зв’язку зі зміною назви чи власників тих чи інших об’єктів нерухомості. 4 питання – об’єднання співвласників багатоквартирних будинків. 8 питань – це внесення технічних змін в раніше прийняті рішення».

У мерії закликають до обговорення долучитися і представників громадськості. Всі питання, каже Сергій Надал, ще раніше оприлюднили на сайті Тернопільської міської ради. Відтак, всі охочі можуть подати свої зауваження чи пропозиції.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

«Я би хотів ще раз нагадати всім громадським активістам, громадським організаціям, всім тернополянам, хто має зацікавленість до цих питань, до порядку денного. Перегляньте, будь ласка, сайт міської ради – rada.te.ua, розділ «Доступ до публічної інформації» – «Проекти рішень». Перегляньте кожен з цих проектів рішень. Якщо в когось з вас є якісь зауваження, заперечення або претензії до цих проектів рішень, які виносяться на сесію, будь ласка, в письмовому вигляді, до 5 числа, надайте свої письмові зауваження, пропозиції чи заперечення».

За словами Сергія Надала, 5 червня зберуть відкриту нараду, куди запросять авторів зауважень, людей, чиї питання виносять на сесію, представників засобів масової інформації, і зберуть депутатську комісію. За результатами цього засідання приймуть рішення: винести на сесію, доопрацювати чи взагалі зняти питання з порядку денного.

залишіть коментар