Батальйони Тернопільщини потребують допомоги

Автор:     Опубліковано: 7 Червня 2014 о 10:40    408 переглядів

Допомогти новоствореним батальйонам Тернопільщини закликають активісти Самооборони Майдану. Вже 300 тисяч гривень, завдяки пожертвам різних структур, витратили на спорядження. Проте, цього не достатньо. Карімати, спальні мішки, бронежилети, одяг, медикаменти та засоби гігієни – у невеликій кількості закупили для двох новостворених батальйонів Тернопільщини. Питання про матеріально-технічне забезпечення й надалі залишається відкритим. Уніформа, берци, портупеї, плащ-накидки, фляги та багато інших необхідних речей потребують новостворені підрозділи. Самооборона Майдану Тернопільщини ініціює збір коштів, щоб допомогти військовим.

ІВАН КОВАЛИК, комендант Самооборони Майдану Тернопільщини:

 «Процес допомоги новоствореним військовим структурам в межах нашої області. Ці структури створені в звязку з тою ситуацією, яка є зараз в Україні, тому, що ситуація дуже складна. І ми як напіввійськова структура, яка була утворена, не можемо бути осторонь тих процесів. І мусимо допомагати нашим хлопцям, які зараз готові і захищають нашу державу від зовнішнього агресора».

Мешканці нашого міста можуть допомогти батальйонам Тернопільщини зайшовши в магазин. Адже активісти у 24 закладах торгівлі розмістили скриньки для пожертв.

РОМАН ПАВЛИШИН, представник Самооборони Майдану Тернопільщини:

«Будемо залучати по магазинах нашого міста такі скриньки. Скринька з нашим символом «Самооборона». Тут написано, в принципі, які потреби, вказаний телефон гарячої лінії, який знаходиться постійно тут і постійно якась людина на нього відповідає».

Батальйон спецпризначення «Тернопіль» може у будь-який момент, за наказом керівництва, відправитись у гарячі точки України. Закуплене обладнання, після повернення хлопців додому, буде використовуватись за призначенням на теренах нашої області, каже командир батальйону «Тернопіль» Володимир Катрук.

ВОЛОДИМИР КАТРУК, командир батальйону спецпризначення «Тернопіль»:

«Якщо взяти по специфіці, він називається «Батальйон особливого призначення Тернопіль». Тобто, коли в нас буде в державі спокій, я думаю, що він в нас скоро настане, ми будемо виконувати завдання на теренах нашого міста рідного і нашої області ».

Як зазначили представники Самооборони Майдану, відзвітувати за витрачені кошти на спорядження можуть у будь-який момент.

залишіть коментар