Бруківку з вул. Збаразької не вкрали

Автор:     Опубліковано: 18 Червня 2014 о 19:20    659 переглядів

Бруківку зі Збаразької не вкрали і вона нікуди не поділася. На зберігання їїперевезли на територію Міськшляхрембуду. Щоб спростувати усі чутки, міська влада сьогодні показала бруківку журналістам. Майже 5 тисяч квадратних метрів бруківки перевезли на територію Міськшляхрембуду після демонтажу з дороги на вулиці Збаразькій. Після того, як камінь приведуть у належний стан, ним облаштовуватимуть зупинки міста.

ОЛЕГ ВІТИК, начальник відділу технагляду міськради

«Плануємо ми, як вже попередньо було сказано, використовувати її на зупинках громадського транспорту з ухилами. Практика показує, ми в Тернополі маємо 5 зупинок таких, це і морфологічний і вул. Острозького, та інші зупинки, які облаштовані показують, що доцільно використовувати цю бруківку на зупинках громадського транспорту».

Щоб стелити, стару бруківку треба зробити однаковою за розміром, каже Олег Вітик. А для такої роботи потрібні і люди, і час.

ОЛЕГ ВІТИК, начальник відділу технагляду міськради

 «Це як мінімум потрібно тримати, як мінімум 2-3 чоловіка або бригаду спеціалістів, які могли би її поторцувати і підвести до єдиного відповідного розміру».
Базальтову бруківку на Збаразькій постелили у 40-х роках минулого століття. І хоч її вирішили класти на зупинках громадського транспорту, тернополяни також можуть вносити свої пропозиції.

ІГОР ТУРСЬКИЙ, секретар Тернопільської міської ради

«Ми будемо розглядати ваші звернення і можливо саме за вашим зверненням буде використана ця бруківка».

До слова, бруківкою, яку зняли минулого року під двоарковим мостом, частково облаштовують заїзні кишені зупинок громадського транспорту. Це можна побачити на вулицях Б.Хмельницького та Руській  біля морфологічного корпусу медуніверситету.

залишіть коментар