Чергова сесія міськради цього разу відбулася без виламування дверей

Автор:     Опубліковано: 12 Червня 2014 о 20:05    224 переглядів

Чергова сесія міськради цього разу відбулася без виламування дверей. Бажаючих бути присутніми і висловитись на засіданні виявилось стільки, що місця у залі ледве вистачало. Тому на перші кілька питань у депутатів пішло близько трьох годин. Розпочали розгляд з тих тем, які цікавили представників громади.  На початку вислухали мешканців гуртожитків «Тернопільбуду» і прийняли рішення взяти їх у комунальну власність.

мешканка гуртожитку «Тернопільбуду»:

«Нас тішить, що сьогодні наше питання розпочинає вирішуватися. 15 років воно висіло над нами. Оскільки є важкою проблемою, бо це фінансові питання людей».

Проте у власність міста перейшли не всі кімнати цих гуртожитків. У кількох з них живуть одинаки, які через певні законодавчі особливості наразі приватизувати помешкання не зможуть. Тому комісії з питань розширення житлових прав мешканців гуртожитків доручили протягом місяця вивчити проблему і напрацювати проект рішення про додаткову передачу у власність цих кількох кімнат.

Заслухали  на засіданні й інформацію про роботу спеціальної комісії, до складу якої входять представники влади та громади.  Це питання викликало жваве обговорення. І бажаючих висловитись було чи не найбільше. Говорили про межі парків, будівництво у Тернополі та поміж іншим згадували, часом доволі емоційно, ще чимало тем, якими комісія не займається. Але вкінці-кінців рішення таки прийняли.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

«Щоб зняти соціальну напругу, я пропоную всі пропозиції, які є, не відділяти. Направляємо їх всі разом в «Дніпромісто». Хай узгоджує, і після того ми виносимо на сесію. Наступний пункт: заборонити будівництво в місті Тернопіль капітальних споруд в межах червоних ліній. Наступний пункт: ввести мораторій до 1 січня 2015 року на викуп комунального майна, крім випадків придбання його через аукціон».

Загалом на сорок восьмій сесії розглядали близько двохсот питань. Левова частка із них земельні. Також додатково виділяли кошти. Серед іншого на будівництво спортивних майданчиків та відкриття груп у дитсадках.

залишіть коментар