Чи можна тернополянам розважатись, вирішить влада області

Автор:     Опубліковано: 21 Червня 2014 о 14:14    528 переглядів

Не час святкувати! Філармонію, драматичний театр та інші комунальні заклади Тернопільщини закликають тимчасово переглянути свій репертуар. Голова обласної ради Василь Хомінець вважає: варто обмежитись лише патріотичними заходами.

ВАСИЛЬ ХОМІНЕЦЬ, голова Тернопільської обласної ради:

«Є звернення моє як голови обласної ради про обмеження проведення в області святково-розважальних заходів. Бо, наприклад, концерт. Є концерт-реквієм, концерт патріотичний, а є концерт розважальний. І тут різниця. Я би хотів, аби в нас була врешті-решт якась українсько-державницька позиція».

Під сумнів також ставлять проведення щорічних культурно-мистецьких заходів таких, як Лемківська ватра та фестиваль у Чагарях.

ГРИГОРІЙ ШЕРГЕЙ, директор департаменту культури, релігій та національностей ОДА:

«Йде підготовка до проведення фестивалю у Чагарях. З одного боку, це – фестиваль сільської молоді, але навряд чи він обмежиться лише сценою, а не буде десь там застосовано, м’яко кажучи, гастрономічні елементи, які взагалі не пасують в даний час».

Депутати закликають також приватні структури та громаду області обмежити гучні святкування та не використовувати піротехніку. У важкий для країни час, пояснюють, треба витрачати менше часу на розваги, більше – на підняття бойового духу.

МИХАЙЛО ТИМОШИК, голова постійної комісії обласної ради з питань духовності:

«Відрегулювати частково репертуар або самі виступи, це – перше. Друге – те, що після 10 години на вечірній час, звернемося, я думаю, до міської ради і до закладів громадського харчування і до правоохоронних органів щодо забезпечення того, щоб люди мали спокій і мають розуміти, яка ситуація в країні».

Василь Хомінець дав доручення керівникам комунальних установ облради переглянути свій репертуар. Які заходи доцільно проводити, а які – ні, остаточно вирішать на наступній сесії третього липня.

залишіть коментар