Державтоінспектори влаштували засідку на порушників

Автор:     Опубліковано: 25 Червня 2014 о 19:47    409 переглядів

Сьогодні окремі автоінспектори у Тернополі працювали не так, як завжди. На одному із аварійно-небезпечних перехресть міста ДАІвці влаштували засідку на порушників.

Перехрестя вулиць Замкової та Руської державтоінспЕктори  вважають одним із найбільш аварійних у Тернополі. Через те, що водії на цій ділянці часто ігнорують правила дорожнього руху.  Одягнені у цивільне ДАІвці, на перетині шляхів виявляли порушників та передавали інформацію про них своїм колегам. А ті, у свою чергу, авто зупиняли.

АНДРІЙ МАРЦИНИШИН, старший інспектор відділу адміністративної практики ВДАІ з обслуговування м. Тернополя

«Під час години-пік водії стараються порушити правила дорожнього руху а саме: пункт 5.16 дорожнього руху, додаток 1 – здійснюють поворот зі смуги, яка призначена для руху прямо здійснюють поворот ліворуч. Цим самим наражають інших учасників дорожнього руху, в тому числі пішоходів, особливу увагу звертаю на це, на небезпеку».

Під час рейду, між водієм та одним з інспекторів виникла суперечка. Кермувальник своєї вини не заперечував.  Але обурився, що деякі ДАІвці  працюють без форми.

 «Я згідний, я знаю, що порушив і визнаю свою вину. А то, що ви мені кажете, що це працівник ДАІ, я перший раз чую і бачу. Зупинив мене працівник ДАІ. А хто мені хотів, так би мовити, прочитати лекцію про правила дорожнього руху, то я не знаю цієї людини».

На порушників, яких впіймали «на гарячому» під час рейду, державтоінспектори склали протоколи. Тепер ці водії сплатять 255 гривень штрафу.

залишіть коментар