До кінця тижня у Тернополі дощитиме

Автор:     Опубліковано: 3 Червня 2014 о 21:41    450 переглядів

Не забувати про парасольку до кінця тижня радять синоптики мешканцям Тернополя. Тепла, проте дощова погода, за прогнозами синоптиків, збережеться до кінця тижня. До 24 градусів вище нуля вдень, грози і град пророкують метеорологи на 4 червня у Тернополі.

ОКСАНА СОФІНСЬКА, завідувач сектору організації робіт обласного центру з гідрометеорології:

«Практично щодня до кінця тижня прогнозуємо короткочасні дощі. Вдень місцями з грозами і з градом. Також 4 червня вдень подекуди сильні зливи. І поступове підвищення температурних показників».

5-6 червня тернополянам варто очікувати від 22 до 28 градусів тепла і  знову дощ. Вихідні також супроводжуватимуть незначні опади, каже Оксана Софінська. Стовпчик термометра сягатиме 30 вище нуля.

ОКСАНА СОФІНСЬКА, завідувач сектору організації робіт обласного центру з гідрометеорології:

 «На вихідні, очікуються в суботу короткочасні дощі. В неділю без істотних опадів. Можливо за рахунок вторинних фронтів, десь невеликі короткочасні дощі, але вони будуть мати локальний характер. Дуже незначні будуть. І високі температури повітря в межах 25-30 градусів тепла ».

За словами Оксани Софінської, дощитиме переважно в другій половині дня. Можливі опади і вночі. Покращення погодніх умов в області очікують вже з  наступного понеділка.

залишіть коментар