Дитячими проблемами займуться дорослі

Автор:     Опубліковано: 3 Червня 2014 о 20:38    571 переглядів

Зібрались, щоб поговорити. Громадські організації Тернопільщини разом із представниками місцевої та обласної влади вирішували дитячі проблеми. Організація відпочинку, навчання, дозвілля, лікування  та багато інших питань, які стосуються підростаючого покоління обговорили представники влади та громадських організацій. Не забули і про дітей позбавлених батьківської опіки.

ТАРАС ГЕРМАН, представник «Громадського люстраційного комітету» у Тернополі:

«Проблеми від народження. Від того, як дитину влаштувати в садочок. Проблема, де діти мають проводити свій вільний час в загальному. Є також проблеми з будинками-сиротинцями, де є різна інформація про певні зловживання по певних корупційних фактах. У певному нецільовому використанні деяких речей. Тобто це діти, які особливо потрібні. Тобто ми, як українці повинні стати однією сімєю».

Приміщення, призначені для навчання чи дозвілля дітей часто орендують підприємці для ведення бізнесу. Учасники обговорення в один голос підкреслюють –  це  неприпустимо.

СТЕПАН ГЕРАСИМІВ, начальник служби з питань дітей Тернопільської облдержадміністрації:

«Приміщення, які належать дітям, в силу виконання цими закладами соціально-правового захисту, для яких вони будувалися. Тобто це може бути дитячий садочок, будинок дитини, школа будь-якого ступеня – вона повинна бути повернута дітям».

БОГДАН БРИЧ, співзасновник ГО «Майдан Тернопіль»:

«Ми стали ініціаторами цієї зустрічі, цього круглого столу для того, щоб розпочався діалог. Діалог між владою, журналістами, громадськими організаціями, просто людьми, меценатами. Щоб ми змогли в першу чергу допомогти дітям. Адже нація, яка не дбає про своїх дітей майбутнього немає».

Після обговорення створили робочу групу, яка вирішуватиме проблеми дітей. До неї увійшли представники влади, громадських та благодійних організацій.

ІГОР ПАКУЛЕЦЬ, представник ГО «Майдан Тернопіль»:

«Я хочу, щоб ми робили круглі столи на рахунок того, хто, де їздив відпочивати, хто, які місця зайняв призові на Олімпійських іграх. А не для того, щоб ми сьогодні очікували якихось дій від влади для того, щоб вирішити проблеми. Проблеми дійсно є великі. І я думаю, що сьогодні вони всі виголосяться. Але, ще раз наголошую, передайте, будь ласка, досвід нам молодим, щоб ми знали, як це робити правильно».

Такі засідання проводитимуть раз у квартал.  На них звітуватимуть про об’єм виконаної роботи. А також напрацьовуватимуть подальший план дій, щодо покращення умов проживання та навчання кожної дитини в області.

залишіть коментар