ФК «Тернопіль» поступився «Макіїввугіллю», забивши у власні ворота – 0:1

Автор:     Опубліковано: 4 Червня 2014 о 14:18    804 переглядів

Не повноцінна підготовка до гри дала свої плоди. ФК «Тернопіль» не зміг здолати «Макіїввугілля» на виїзді. Гра відбулась першого червня на нейтральному полі, у Дніпропетровську. За весь матч м’яч у воротах побував всього один раз. Не пощастило тернополянам. На 16 хвилині гри Сергій Атласюк, намагаючись вибити «шкіряного» з штрафного майданчика, зрізав м’яча у власні ворота. Рахунок 0:1 залишився до фінального свистка поєдинку. Наставник тернополян каже, ігри його підопічних з слабшим суперником завжди давались нелегко. До речі «Макіїввугілля» перебуває на 14 сходинці турнірної таблиці. В той же час «муніципали» замикають трійку лідерів.

ВАСИЛЬ ІВЕГЕШ, головний тренер ФК «Тернопіль»:

«Приїхали туда, а нам поле не дали попробувати. Тому, що там ігри в Дніпропетровську. Ми знали, що ми там чужі. І навіть «Макіїввугілля» чужі. То не від них залежить. І ми так вийшли з корабля на бал. Думали, що легко нам дасться, але ви знаєте, як нам нелегко даються ті ігри внизу».

Тернополяни мали шанс вирівняти хід поєдинку на 79 хвилині. Проте, той же Сергій Атласюк не зміг реалізувати, призначене за фол у штрафному майданчику «Макіїввугілля», пенальті. Наразі у активі «муніципалів» 67 очок. Після поразки вони відстають від лідера – дніпродзержинської «Сталі» на 6 позицій.

залишіть коментар