Керівники обласних комунальних закладів працюватимуть за контрактом

Автор:     Опубліковано: 27 Червня 2014 о 10:16    393 переглядів

По-новому призначатимуть на посади та по-новому звільнятимуть – щоб було прозоро і демократично. В обласній раді взялися наводити лад у власних комунальних підприємствах.

Вже з 1 жовтня очільники комунальних установ обласної ради працюватимуть за контрактами. Як пояснюють в облраді – задля контролю та ефективності управління. Усі кандидатури потенційних керівників ретельно розглядатиме депутатський корпус.

ВОЛОДИМИР ЧУБАТИЙ, депутат Тернопільської облради:

«Всі рішення про призначення керівників будуть тільки однозначно прийматися на пленарних засіданнях сесій обласної ради».

В контракті, зазначають чиновники, також буде чітко передбачено умови та розміри преміювання. Крім того, керівники установ кожного року звітуватимуть перед громадою – на комісіях або ж на сесіях обласної ради. Такі заходи, запевняють посадовці, спрямовані на подолання корупції в комунальних закладах.

ВАСИЛЬ ХОМІНЕЦЬ, голова Тернопільської облради:

«Обласна рада має цілісний підхід для подолання будь-якої корупційності в комунальних закладах Тернопільської обласної ради. Разом з тим, будь-яке перепризначення – це не є проти будь-яких керівників персонально. Це є нові правила гри, за якими діють вже багато областей України».

Разом з тим, запевняють в обласній раді, контракт буде корисним і для самого керівника – адже нестиме певні гарантії.

ІГОР ДУЛЕБА, керуючий справами виконавчого апарату Тернопільської облради:

«Розумні керівники, які мають, скажемо, сучасне бачення, вони, навпаки, хочуть контракт, бо в контракті буде чітко передбачено його права і його обов’язки. І контракт, по великому рахунку, захищає керівника від будь-якого свавілля. Адміністрації міняються, ради міняються. Але підписаний контракт – це для нього є гарантія. Якщо він не буде порушувати певних пунктів контракту, він буде працювати».

Також в обласній раді мають намір «прикрасити» комунальні заклади особливими, «антикорупційними» наліпками.

ВАСИЛЬ ХОМІНЕЦЬ, голова Тернопільської облради:

«Тут буде зверху ще писати: комунальний заклад, та чи інша установа обласної ради, «Тут не беруть і не спонукають до хабарів». І телефон антикорупційної лінії».

Проект положення про порядок укладення контрактів розглянуть на сесії 3 липня. Додамо, в підпорядкуванні облради нараховують 168 комунальних закладів.

 

 

 

залишіть коментар