Комунальні послуги продовжують дорожчати

Автор:     Опубліковано: 10 Червня 2014 о 21:30    249 переглядів

Зростання цін на комунальні послуги триває. Вслід за газом та електроенергією, невдовзі більше коштуватиме вода, теплопостачання та житлове обслуговування.

Про те, що вартість послуг водопостачання та водовідведення найближчим часом зросте, у «Тернопільводоканалі» попереджали ще раніше. Тепер вже відомий точний час і точна сума.  Платитимемо більше, починаючи з 1 липня. Різниця для населення, каже директор підприємства Володимир Кузьма, доволі суттєва – майже 37 відсотків.

ВОЛОДИМИР КУЗЬМА, директор КП «Тернопільводоканал»:

«Це цілком очікуваний процес, оскільки протягом останніх років тарифи на послуги з водопостачання та водовідведення стримувалися. Така була державна політика. І така популістська політика рано чи пізно мала призвести до певного «буму», до того, що тарифи, все ж таки, будуть переглянуті, але на значно вищий рівень, ніж якби це робилося своєчасно. Тоді, звичайно, цей рівень росту тарифів не був би таким вагомим для наших споживачів і, можливо, не настільки би їх налякав»

Відтак, якщо вартість кубометра води для населення зараз становить 5 гривень 48 копійок, то з 1 липня нам це обходитиметься в 7 гривень 52 копійки. Стільки ж платитимуть підприємства та бюджетні організації.

Зростуть також тарифи і на теплопостачання.

АНДРІЙ ЧУМАК, директор КП «Тернопільміськтеплокомуненерго»:

«В нас зростання є не таке вже й велике. В нас зростання теплової енергії для населення складає 13,6%. Я думаю, що зростання послуг централізованого опалення буде не більшим, а, можливо, і меншим. Тому що там є деякі фактори, пов’язані з використанням кількості теплової енергії на метр квадратний».

Також  приблизно на 50 відсотків зростуть ціни на житлові послуги, тобто, утримання будинків та прилеглих територій.

 

залишіть коментар