«Кубок преси-2014», присвячений пам’яті Володимира Кузика, здобула команда «Кореспондент-1»

Автор:     Опубліковано: 10 Червня 2014 о 20:30    261 переглядів

Вісім команд, серед яких 3 журналістських, минулими вихідними змагались за нагороди турніру з міні-футболу «Кубок преси-2014». Захід, присвячений пам’яті колеги Володимира Кузика. Хто отримав головний приз – далі. Впродовж шести років до Дня журналіста, «майстри пера» та всі ті хто має відношення до слова, ганяють м’яча на турнірі «Кубок преси» з нагоди професійного свята. Впродовж 5 років команда кореспондентів не мала нагоди отримати нагороди. Проте, цьогоріч їм вдалося здобути кубок турніру. Це знакова подія, адже змагання присвятили пам’яті померлого журналіста Володимира Кузика.

ВІТАЛІЙ ПОПОВИЧ, співорганізатор турніру «Кубок преси-2014»:

«Загалом турнір шостий за ліком. До того турнір 5 раз і команда наша жодного разу навіть не була в призерах. Минулого року ми так само виставили дві команди зайняли останнє місце в своїх групах. Я думаю, хлопцям було приємно взяти участь в цих змаганнях памяті нашого колеги журналіста Володимира Кузика».

Дружина Володимира Кузика – Світлана пригадує, як чоловік любив грати у футбол. Щонеділі, незважаючи ні на що він виходив на поле разом з колегами.

СВІТЛАНА КУЗИК, дружина Володимира Кузика:

«Отримував дуже багато задоволення, незважаючи на те чи вигравали, чи програвали. Часто-густо була така ситуація, коли на запитання: «чи ви сьогодні виграли?», відповідав «ні, не виграли, але набігалися» .

Переможці турніру не приховують радості від здобутої перемоги. Кажуть, нелегкі поєдинки, втома – ціна завойованого кубку.

МИХАЙЛО МОСТОВИЙ, гравець команди «Кореспондент-1»:

«Турнір взагалі шикарний. Команди класні – суперники. Гарно зіграли. Приємно що виграли, звичайно».

АНДРІЙ МАРТИНЮК, гравець команди «Кореспондент-1»:

«Кожна перемога практично вольова. Хлопці дуже старалися. Дуже хотіли перемогти. Тим більше турнір памяті Володимира Кузика – нашого друга, з яким ми багато грали разом. Дуже задоволені, що так сталося».

Кубок турніру пам’яті Володимира Кузика – перехідний. Наступного року команди знову змагатимуться за головний приз та нагороди.

залишіть коментар

ІНТБ

Потрібно бачити!