Квартплата у Тернополі поки що не зросте

Автор:     Опубліковано: 12 Червня 2014 о 08:07    664 переглядів

Інформацію про зростання вдвічі вартості житлових послуг у місті – спростували. В управлінні житлово-комунального господарства розповідають: хоч тарифи не міняли з 2011 року і з того часу багато що подорожчало, наразі у Тернополі вони залишаться такими ж.

МИКОЛА ЛЕСІВ, начальник міського управління ЖКГ:

«Йде на рівні держави підняття тарифів по водопровідно-каналізаційному господарству, по тепловому господарству. Однак, підкреслюю: на даний час на житлово-комунальні послуги тарифи не піднімаються. І в найближчий час не будуть підніматися».

Взагалі, встановлення тарифів, наголошує Микола Лесів, – поза компетенцією міської ради. Адже єдиним органом, який може це робити, наразі є вже відома багатьом Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг. Саме їй балансоутримувачі надсилають свої розрахунки.

МИКОЛА ЛЕСІВ, начальник міського управління ЖКГ:

«Я підкреслюю ще раз, що тарифи розробляє сам надавач послуг. Ми можемо їх розглянути, погодити, відхилити, але це робиться в установленому порядку. Тарифи направляються на узгодження, є спеціальна міжгалузева комісія, вона їх узгоджує».

За словами Миколи Лесіва, розрахунки підприємства подали більше двох місяців тому, однак відповіді наразі ще немає, і коли буде –  невідомо. Відтак, про зміну цін на комуналку мова не йде.

Думки тернополян, чи доцільно піднімати квартплату, різняться. Як і те, наскільки вони задоволені якістю надання житлових послуг.

«В першу чергу треба давати певну якість послуг. А не стверджувати: «От тут все погано», і брати більше грошей. Проблема основна ЖЕКів в чому? Тому що, по-перше, в них скорочення зараз йде масове працівників, власне, саме того персоналу, котрий займається обслуговуванням, тобто прибиранням, виготовленням, і так далі. Тоді як керівні кадри залишаються. Керівні кадри в нас хочуть дуже багато заробляти. Ну, це моя власна точка зору».

«Життя не стоїть на місці, все міняється. І, напевно, в цьому плані, напевно що, виправдано. Я думаю, що це все прораховано би мало бути. Тим більше, новою владою. Так що, то не є так страшно, якщо буде, дійсно, субсидіювання людей. В нас ОСББ, в нашому будинку. Так що, звичайно, задоволена».

 

 

залишіть коментар