На Бучаччині спіймали браконьєрів, серед яких – голова суду

Автор:     Опубліковано: 25 Червня 2014 о 08:16    653 переглядів

Браконьєри продовжують незаконно виловлювати рибу на водоймах Тернопільщини. У неділю зранку правопорушники намагалися втекти від відповідальності з берега річки Дністер. Проте сховатися їм не вдалося.  Спіймали на гарячому порушників цієї неділі на березі Дністра. Інформація про браконьєрів у відділ охорони водних біоресурсів надійшла у суботу. Чоловіки серед дня виставили кілька сіток на річку у селі Губин Бучацького району. Всю ніч працівники рибоохорони чекали, коли ж рибалки прийдуть за уловом.

АНДРІЙ ОБЄЩИК, начальник відділу охорони водних біоресурсів в Тернопільській області

«Без 5 хвилин 7 ранку хлопці вийшли знімати свої сітки і дивитися на улов. Вийшли, а ми це все відзняли – репортаж. Пробували затримати, почали тікати. І оскільки на березі лишалися 2 їхні товариші, ми їх повідомили. Показали їм відео, що хай товариші не тікають, бо ми все одно їх знайдемо. І навпаки буде ще гірше, тому що чинять опір. На що, в принципі, люди відреагували і вернулися з лісу».

Червонокнижні види риби, а саме марена, рибець і підуст знайшли у сітці браконьєрів. Сума завданих збитків – трохи більше шести тисяч гривень.

РУСЛАН АНГЕЛ, член обласної Федерації риболовного спорту

 «Факт, в принципі, не дуже резонансний, бо браконьєри попадаються. Цей район славиться браконьєрством. Але чомусь незрозуміла позиція голови суду, який там перебував. Що він робив там. Кришував, чи просто надавав безкоштовну допомогу в рибальстві? Незрозуміло, як людина, яка представляє закон і яка повинна бути прикладом для будь-якого громадянина, що робила в даній ситуації».

Рибоохоронці викликали на місце події міліцію. Яка зафіксувала завдані збитки. Щоб винуватців покарали активісти стежитимуть за діями правоохоронців, каже Руслан Ангел. Він додає, при виявленні ознак браконьєрства на водоймах області варто звертатись на гарячу лінії рибоохорони –  067 161 58 78.

залишіть коментар