На Руській ремонтують тротуар

Автор:     Опубліковано: 26 Червня 2014 о 19:42    429 переглядів

У Тернополі триває ремонт тротуарів. Скільки грошей на це витратить місто та яку пішохідну зону розпочали оновлювати цього тижня, знає Тарас Бурак. У 2014 році в Тернополі відремонтують тротуари на семи вулицях. На це міськрада виділила 4 мільйони гривень. Оновлюватимуть тротуари на Лесі Українки, Коперника, Митрополита Шептицького, Патріарха Мстислава та Руській. Сьогодні майже завершили ремонтні роботи на ділянці 15 Квітня – Злуки, 57. Також вкладають бруківку на бульварі Тараса Шевченка.

ТАРАС, вкладає бруківку на бульв. Т. Шевченка

«Роботи плануємо завершити до 15 липня. Це реставрація відбувається в даний момент. Вже підготовку ми зробили. Залишилось ще  буквально 2-3 тижні і роботи на даній ділянці будуть закінчені».

Цього тижня розпочали ремонтувати тротуар на Руській. Через це у пішоходів виникають певні незручності. Їх люди готові терпіти, лише би тротуароновили швидко та якісно.

СВІТЛАНА, тернополянка

«Щоб швидше зробили, бо дуже незручно. А так, то буде дуже гарно і красиво».

АНДРІЙ, тернополянин

«Центр міста. Потрібно поміняти бруківку, бо видно, що вона попросідала вже, стара. Створюються певні незручності, але можна скористатися іншим пішохідним переходом. Хотілося б, щоб швидше це зробили».

АНДРІЙ ДРОЗДОВСЬКИЙ, начальник відділу інженерно-транспортної інфраструктури управління ЖКГ міськради

«Я хочу особисто вибачитися перед мешканцями міста Тернополя за ці незручності, які проходять під час проведення капітальних ремонтів, коли мешканці дійсно ходять десь по обходах тротуарів. Мусять ходити збоку, або навіть по проїзній частині».

В міському управлінні ЖКГ планують закінчити ремонт тротуару на Руській до Дня міста.

залишіть коментар