На Тернопільщині, можливо, оздоровлюватимуть дітей з Донеччини

Автор:     Опубліковано: 24 Червня 2014 о 14:42    278 переглядів

Забезпечити проживання, харчування, культурно-виховну програму і безпеку дітей влітку готові табори на Тернопільщині. Принаймні в цьому переконують посадовці облдержадміністрації. Від 95 до 125 гривень за добу коштуватиме відпочинок дитини в таборі на Тернопільщині. Не всі оздоровчі закладинашої області розпочали роботу першого червня. Через погані умови проживання двом таборам не дозволили почати сезон.

НАТАЛІЯ НАЙЧУК, начальник управління у справах сімї та молоді облдержадміністрації

«На сьогоднішній день відкрито і функціонує і відповідно приймає дітей нашої області 10 оздоровчих закладів. Як відомо, в нас їх є 12. 2 оздоровчі заклади ще не розпочали свою роботу. Це дитячий оздоровчий заклад «Зорепад» (Струсів) і дитячий оздоровчий заклад «Орлятко».

Табори Тернопільщини, які почали свою роботу на початку літа, можуть забезпечити якісний відпочинок для малечі. Зараз у них перебувають як здорові, так і діти, які потребують лікування, кажуть посадовці.

МАЙЯ ГОЛЯК, головний спеціаліст-педіатр департаменту охорони здоровя облдержадміністрації

«Діти поступили на оздоровлення як здорові, так і діти диспансерні із необхідним об’ємом медичної документації і медичними препаратами. І медичні працівники теж є у кожному закладі і причому, цілодобове їх перебування».

НАТАЛКА МИХНО, заступник голови облдержадміністрації

«Розуміння того, що в нас є дітки незахищених категорій, дітки з особливими потребами, нам треба також їх оздоровити».

Наразі у таборах Тернопільщини перебуває більше 10 тисяч дітей. Посадовці розглядають можливість оздоровити в нашій області і малечу з Донеччини.

залишіть коментар