На Тернопільщині затримали двох юнаків, які грабували кременчан

Автор:     Опубліковано: 27 Червня 2014 о 10:16    233 переглядів

Протягом двох тижнів кременчани потерпали від злодійського дуету. Молодики займалися грабунком, нерідко при цьому застосовуючи до своїх жертв силу. Останньою від зловмисників постраждала 74-річна бабуся.

ВОЛОДИМИР ГАЛЕВИЧ, перший заступник начальника Кременецького райвідділу міліції:

«17 червня 2013 року біля 24 години в Кременецький райвідділ поступило повідомлення від жительки села Жолобне, про те, що в її будинок через вікно проникли двоє невідомих осіб, які, застосувавши насильство до неї, заволоділи її особистими речами».

Поки один зі злочинців душив бабусю та вимагав показати, де гроші, інший робив «ревізію» в будинку. Втім, пенсіонерці вдалося вирватися і вона почала кричати та кликати на допомогу. Це зловмисників налякало.

ПАВЛО КОЧКУБЕЙ, слідчий слідчого відділення Кременецького райвідділу міліції:

«Вони втекли через вікно, через яке проникли усередину. Перебуваючи на вулиці, за ними бігли місцеві жителі, проте хлопці, добре знаючи територію, сховалися в лісі».

Але сховалися, вочевидь, погано. По гарячих слідах правоохоронці затримали двох мешканців Кременця. До слова, один із затриманих ще не досяг повноліття – йому 17. Іншому – 20. Обоє –  з неблагополучних родин, ніде не навчаються і не працюють. На їх совісті – не один злочин.

ВОЛОДИМИР ГАЛЕВИЧ, перший заступник начальника Кременецького райвідділу міліції:

«13 червня і 10 червня вони також, з застосуванням насильства, заволоділи особистими речами жителів міста Кременець».

За словами правоохоронців, до затриманих обрали запобіжний захід у вигляді взяття під варту. Триває слідство.

За матеріалами ВЗГ УМВСУ в Тернопільській області

залишіть коментар