На вул. Збаразькій замість бруківки постелять асфальт

Автор:     Опубліковано: 13 Червня 2014 о 19:17    686 переглядів

Замістьбруківки асфальт планують постелити на вулиці Збаразькій. Через це з 16 червня, коли розпочнуться роботи на даному об’єкті, рух громадського транспорту зміниться. Замінити освітлення, інженерні мережі, включаючи водопровід та дощове водовідведення планують комунальники на вулиці Збаразькій. Також, замість звичної на цій ділянці дороги бруківки, постелять асфальт, кажуть у відділі технагляду міськради.

ОЛЕГ ВІТИК, начальник відділу технагляду міськради

«Роботи, згідно проектно-кошторисної документації становлять 6 млн. 300 тис. гривень. Будемо надіятися, що вліземося в ті гроші, бо звичайно є подорожчання матеріалів. Поки-що маємо бюджетне призначення 5 млн. ».

Поки триватимуть роботи на Збаразькій, тролейбуси на цій ділянці дороги їздити не будуть. Зокрема, не курсуватимуть третій, дев’ятий та десятий номери. Ще частина електортранспорту Тернополя поїдуть по іншому маршруту.

ІГОР МЕДИНСЬКИЙ, начальник управління транспорту, комунікацій та зв’язку міськради

«Будуть курсувати маршрути 5, 8, 11 і вони будуть закольцовані. Одні на кільці Текстильник, а другі – на кільці Універсам. І відповідно, теж будем максимально старатися швидше, зручніше переміщувати пасажирів в центральну частину міста і через центральну частину міста в інші масиви».

Якщо ж тролейбуси через вулицю Збаразьку не курсуватимуть, то автобуси їздити цією ділянкою дороги зможуть, каже Ігор Мединський.

ІГОР МЕДИНСЬКИЙ, начальник управління транспорту, комунікацій та зв’язку міськради

 «Зрозуміло, що тролейбусний рух через вул. Збаразьку пропустити буде неможливо фізично і практично. Тому, я думаю, буде більше на автобуси. Тому ми маємо продумати такий об’їзд цієї ділянки вулиці, дороги, щоб він був найсприятливіший як для будівельників так і для пасажирів».

Також 16 червня стартують роботи на вулиці Митрополита Шептицького. Загалом на цю ділянку дороги передбачено 3 мільйони гривень.

залишіть коментар