Невдовзі Тернопіль розмалюють патріотичними картинами

Автор:     Опубліковано: 4 Червня 2014 о 21:12    630 переглядів

Тернопіль продовжать розмальовувати.Молоді люди мають на меті урізноманітнити фарбами ще 2 в’їзди до нашого міста. Але і на цьому зупинятися не збираються. Вже 3 в’їзди до Тернополя розмальовані у патріотичному дусі. Ще два планують прикрасити. Активісти кажуть, зробили б це давно, проте ставала на заваді погода.

РОМАН ОШУСТ, співорганізатор акції «Розмалюй своє місто»:

«Ще залишилося 2 в’їзди. Тобто в’їздів є 7, але знаків є 5. Ще залишилося 2 знаки розмалювати – це на Підгороднє і на Озерну. Ескізи є вже. Вже знаємо,як малювати. Тільки чекаємо погоди, бо погода нас підвела. Мали малювати на цих вихідних. Взвязку з тим, о був дощ перенесемо на ці. Будемо бачити по погоді. Буде погода – будемо малювати».

Наразі тих, хто розмальовує в’їзди у місто постійно, всього четверо. Роман Ошуст сподівається, що найближчим часом їх кількість збільшиться, адже ідей є ще чимало.

РОМАН ОШУСТ, співорганізатор акції  «Розмалюй своє місто»:

«Плануємо розмалювати мости в майбутньому. Тобто перила на мостах, колони знизу. Плануємо намалювати Небесну Сотню. Учасник акції запропонував цей міст, що позаду мене, але місце ми ще точно не затвердили, ми ще не узгоджували, де конкретно будемо малювати».

Роман Ошуст каже, коли місце виберуть, працюватимуть над малюнком, який прикрашатиме стіну.

залишіть коментар