Незаконне будівництво з усіма документами

Автор:     Опубліковано: 13 Червня 2014 о 19:15    539 переглядів

 

Знову пристрасті з будівництвом і знову з знайомим прізвищем. Голова земельної комісії Михайло Гладкий тепер будує магазин навпроти «Ватри». І все би нічого, якби він не стояв на водогоні, кажуть люди. Якщо магазин таки побудують і трубу під ним прорве – все селище Березовиця залишиться без води.

Знайома картина – барикади з шин та бетонних блоків. Це маленька революція працівників автосервісу. Прямо навпроти них тепер почали будувати магазин.

ВАСИЛЬ ОЛИВКО, директор автосервісу:

“Тут ведеться будівництво незаконне, бо недотримано ніяких норм, тут відступ від водогону, який живить Березовицю. Вирублені зелені насадження, була порушена кримінальна справа і закрита прокуратурою. А буквально вчора вчепили вивіску і ведуть далі будівництво “.

Для простого робочого проблема ще в іншому – така споруда заважатиме його клієнтам. Пан Андрій, один з тих, хто барикади будував. Каже, готовий чергувати тут тепер безперервно.

АНДРІЙ, помічник зварювальника:

” Для чого заступати це все? Дорога бачите в якому стані, ще сюди фурою заїжджати, що це буде? Зовсім не гарно. Будем, скільки треба – будем стояти”.

Попри те, що блокують під’їзди до будівництва майже півсотні людей – робочі вже готують рови під фундамент, правда з нами говорити про це не хочуть.

 РОБОЧІ

«- Зі мною чому мають сваритись, я хто такий

–        А що ви сьогодні будуєте?

–        Я не знаю, що ми будуєм»

–         

« – Скажіть мені, що ви сьогодні будуєте?

–        Я не знаю, є начальство, є паспорти

–        Ми сьогодні готуємось до бетону

–        А якщо бетону не буде, перегородили ж

–        То нічо

–         А бетон для чого, для фундаменту?

–        То подушка під фундамент»

На місці зустрічаємо сина депутата міськради Гладкого. До слова, сьогодні він силою намагався розігнати тих, хто виступає проти. Каже, чому люди тут зібрались не знає, документи всі має…щоправда нам показати не може.

 ВОЛОДИМИР ГЛАДКИЙ, син забудівника:

 « – Без поняття

–        В вас все по закону?

–        Да

–        Маєте при собі якісь документи?Можете показати?

–        При собі не маю»

Проте одна з найбільших проблем, не просто наявність магазину тут, а те, що будують його лише за півметра до труби, яка постачає воду на всю Березовицю. За нормами відстань має буди щонайменше 5 метрів. Забудівники ж, попри те, що стоять майже на люках – наявність водогону вперто заперечують.

« Від цих палок до нього, там іде труба і відразу він. А це вже получається смуга відводу дороги, він побудував на смузі відводу дороги, тому якщо доведеться розширити, чи що, то вже нема куди»

 « Нема тут водогону

–        А чому люди кажуть, що є?

–        Вони можуть говорити, що хочуть»

   Площа запланованої споруди майже 300 квадратних метрів. Від себе ж додамо – по всій вулиці це єдиний магазин, який буде так близько до дороги.

залишіть коментар