Одна з найбільших проблем центру – заставлені машинами вулички

Автор:     Опубліковано: 5 Червня 2014 о 23:30    616 переглядів

 

Припарковані по обидві сторони дороги автівки  не дають ні проїхати, ні пройти. Сьогодні таких водіїв-порушників разом з ДАІвцями  ловила і наша знімальна група. Як це було – просто зараз.

Рейдуємо разом з місцевими ДАІвцями. Вони кажуть,  одна з найбільших проблем для Тернополя, принаймні його історичного центру – заблоковані машинами вулички.

ВАСИЛЬ БАРАНОВСЬКИЙ, начальник сектору профілактичної роботи УДАІ в області

“Якщо транспортні засоби зупиняться по обидві сторони вулиці, то іншим автомобілям рух ускладнюється. Складаються адміністративні протоколи, за ст. 122, ч. 1 Кодексу про амінпорушення та накладається штраф, у розмірі від 255 до 340 грн.”.

Сьогодні ловимо порушників на Бульварі Шевченка. Тут у недозволеному місці стоять десятки автівок. Підходимо до першої і бачимо знайомі обличчя. Громадські активісти поруч вдягають до вихідних пам’ятники, проте машини залишати далеко від себе не хочуть. Їх попереджаємо, і  цього разу штраф інспЕктори вирішили не виписувати.

” На перший раз вас попередим

Дуже дякую

Але в подальшому, щоб ви тут не зупинялись

З розумінням ми ставимось, я на перший раз попереджаю, щоб наступного разу зупинявся згідно правил дорожнього руху”

Наступного водія теж відпускаємо, бо в чоловіка проблеми зі здоров’ям, зупинився на трішки – забігти в аптеку.

« Чому ви зупинились, ще раз повторіть

В аптеку побіг, за уколами

Ігор Михайлович, згідно статті 22, я вас на перший раз тільки попереджаю, але щоб такого більше не було, не можна тут зупинятися»

Панянку ж таки не пробачають, бо знак проігнорувала, хоча вагомих причин на це немає. Тепер жінці, за захаращення дороги треба буде сплатити штраф у кілька сотень гривень.

« Ви порушили правила дорожнього руху, здійснили зупинку в дії дорожнього знаку «зупинка заборонена», на вас буде складено протокол, і винесена постанова де ви змушені будете платити штраф до 340 грн».

Така проблема, кажуть інспЕктори, по всьому центру. І якщо ті, хто паркуються ненадовго суттєвих труднощів для людей не створюють, то ті, хто залишає машини на цілий день, а то й довше заважає не тільки проїхати, а й пройти.

 

  • Ви, поїдьте і зніміть вулицю Шептицького, в районі приміської автостанції як там припарковані авто??? Нехай пан Барановський це прокоментує, і покаже результат.

залишіть коментар