Пайовики Щепановського просили вирішити конфлікт із «Тернопільобленерго»

Автор:     Опубліковано: 25 Червня 2014 о 19:48    506 переглядів

Стоквартирний житловий будинок, що на вулиці Довженка 8а, готовий до експлуатації. Залишилось тільки добудувати зовнішню мережу електропостачання. Та ціна, стверджують пайовики, є надто високою.

ОЛЬГА МАЗУРКЕВИЧ, власниця квартири на вул. Довженка 8а

«Сюди прийшла, просто-на-просто, щоби відстояти свої права на рахунок електроенергії. І просто хочемо, аби нам щось здешевили, а наша влада не хоче».

Пайовики кажуть, звернулись до «Тернопільобленерго» з проханням здешевити будівництво мережі. Там, натомість, відмовили. Люди вважають, підприємство навмисно перешкоджає у підключенні будинку до електропостачання.

ГАЛИНА ТЕЛИЧКО, голова СК «Олімпія Б»

«Наша мережа нам тепер буде коштувати понад мільйон. Я не можу зібрати коштів на цю мережу так, як в мене є незахищені версти населення – пенсіонери, це одинокі матері, чорнобильці, діти інваліди. І я вже не знаю просто, як збирати з людей гроші. Не знаю, як мені вийти з цієї ситуації. «Тернопільобленерго» не йде на уступки».

Вирішити конфлікт просили Тернопільську облдержадміністрацію. Пікетувальники підготували звернення й вимагали розглянути його в найближчий термін.

ВАСИЛЬ ЯСІНОВСЬКИЙ, директор департаменту розвитку інфраструктури ОДА

«Ви зараз, я бачу, підготували звернення. На підставі цього звернення ми звернемося в Міністерство. Викладемо ці факти, ті, що ви навели ці факти, і ми будемо розбиратися з даного питання. Ми постараємося якомога швидше, щоб не затягувати даного процесу, щоб, так би мовити, людям піти назустріч».

Пайовики попереджують – якщо питання здешевлення будівництва мережі не вирішать, будуть самостійно звертатись до Міністерства енергетики.

залишіть коментар