Пам’ятники у Тернополі одягнуть та озеленять

Автор:     Опубліковано: 4 Червня 2014 о 21:35    949 переглядів

Святкове вбрання для пам’ятників Тернополя готують організатори «Галицької дефіляди». Напередодні старту кулінарного свята, шість постаментів у нашому місті набудуть зовсім іншого вигляду.

ТАРАС БУРАК, кореспондент:

«Саме так виглядатимуть пам’ятники нашого міста вже завтра. Волонтери хочуть прикрасити їх до Зелених свят».

Прикрашати пам’ятники у нашому місті стало доброю традицією. Це дарує тернонолянам позитивний настрій, кажуть організатори.

ІГОР МАМУС, ресторатор:

«Ми собі подумали, що ми можемо озеленяти пам’ятники і вносити настрій. На пам’ятники будуть звертати увагу. Їх можна переодіти і вони будуть по іншому вдягнуті і нести інший настрій. Настрій Зелених свят».

МАР’ЯНА ЗВАРИЧ, член оргкомітету «Галицької дефіляди»:

«Ми Д. Галицькому шиємо зелену накидку велику. А на самого коня будемо давати великий плетений вінок із зелених квітів. Ну і Данило Галицький, Тарас Шевченко, Іван Франко вони удостоїлись зеленої накидки, оскільки вони наші Герої. Вони будуть заквітчані накидкою і всюди, коло кожного пам’ятника будуть квіти».

Також вдягнуть пам’ятник Степанові Бандері. Урізноманітнить чоловіче товариство і представниця прекрасної статі.Фігуру Соломії Крушельницької чекає особливий образ.

МАР’ЯНА ЗВАРИЧ, член оргкомітету «Галицької дефіляди»:

«Соломії Крушельницькій шиють біле довге плаття. Її хочуть зробити в образі лісової Мавки. На голову їй замість капелюшка буде зелений вінок з штучних квітів. Знизу, біля постаменту буде зілля розкидане».

Прикрашати пам’ятники нашого міста волонтери розпочнуть вже о 10 годині ранку, щоб встигнути одягнути їх до 17:00.

залишіть коментар