Партія розвитку України заявила, що готова приєднатися до процесу врегулювання ситуації на Сході

Автор:     Опубліковано: 24 Червня 2014 о 07:15    411 переглядів

Партія розвитку України заявила, що готова приєднатися до процесу врегулювання ситуації на Сході. Та досягнення миру, – на думку лідерів політсили, має відбутися лише шляхом переговорів. Про це йшлося на відкритті з’їзду Партії в Києві, у якому взяли участь майже тисячу представників з усієї держави. Політики визначилися з напрямками роботи і затвердили статут.

ЮРІЙ МІРОШНИЧЕНКО, голова Національного комітету Партії розвитку України

“Перше. Україна має бути єдиною країною. Крим це частина України. Друге. Корупцію треба подолати. На всіх рівнях, в кожному кабінеті. Третє. Вільна ринкова економіка»

Для ефективної робити в кожній області створюють місцеві осередки.

КОСТЯНТИН БАРАНОВ, керівник делегації Тернопільської області

“В Тернополі  – це представники різних політичних сил, яких достав вождізм в своїх партіях, яких дістала корупція, так і представники просто громадського суспільства, це люди, які раніше не були ніколи в партіях, але вони  є успішні керівники, успішні управлінці, яким не байдужа доля нашої держави, які хочуть, щось зробити для України”.

Для ефективної роботи політики Тернопільщини об’єднуються в депутатські групи. А при осередках незабаром створять громадські приймальні.

ВІКТОР САДОВСЬКИЙ, представник Партії розвитку України (м. Збараж)

“Тут люди, які в житті багато досягли, бували на різних посадах, люди з досвідом, тут еліта нації, що стосується професіоналізму людей. Тому можна ставити на те, що ця політична сила зможе щось досягти і Україна стане європейською державою. “

СЕРГІЙ  ЛАРІН, Голова політвиконкому Партії розвитку України

“База наша вся Украина, ми не рассматреваем отдельной регион, как базовой для нашей партии и Юго-Восток, и Центр, и Запад. Нам кажется ми предложили те ценности, которие могут объединить Украину».

У разі досягнення миру, партія заявила, що готова йти на дострокові парламентські вибори, вибори до Верховної та місцевих рад.

 

 

залишіть коментар

ІНТБ

Потрібно бачити!