Під стінами ОДА мітингували за відновлення військової частини

Автор:     Опубліковано: 12 Червня 2014 о 20:01    322 переглядів

Під стінами ОДА сьогодні пройшов чи не найменш людний пікет

 

Чи не найбільш не масовий пікет  – сьогодні під стінами ОДА. Шістнадцятеро вимагали відповідей – коли обіцянки новообраного голови, про відновлення 11 артилерійської бригади збудуться. Була на пікеті і наша знімальна група.

Переважна більшість з тих хто прийшов – жінки, дехто навіть малечу з собою взяв. Жанна на сходах під адміністрацією з плакатом та дворічною донькою. Її чоловік, зараз на Сході, а до цього 12 років відслужив у нині розформованій бригаді

ЖАННА МЕРЗЛІКІНА, дружина військового:

“Сьогодні ми боремося за те, аби ці частини були відновленні, а особливе місце ми хочемо віддати Тернопільській військовій частині, адже вона була однією з найкращих в Україні”.

Пан Анатолій службі в 11 артилерійській віддав аж 22 роки. Сьогодні – у відставці за станом здоров’я. Пригадує – розформування було штучнимі доводили до цього поступово.

АНАТОЛІЙ КРИЖАНІВСЬКИЙ, ветеран частини:

” Напевно це все було планово, і мені здається це все робилось навмисно для руйнування збройних сил”

Оксана з Каролінкою чекають тата також зі Сходу. Кажуть навряд, він повернеться у Тернопіль, але тут повинні служити майбутні захисники.

ОКСАНА і КАРОЛІНА, чекають тата зі Сходу:

« Напевно не знаю чи він зможе повернутися в Тернопіль, але все таки курсанти закінчують вищі навчальні заклади, крім того, тут є основа для подальшого несення служби»

Оскільки пікет був малолюдним – довго до людей ніхто не виходив. Лише хвилин за 20 до виходу таки спустились представники адміністрації.

БОРИС ДОВГИЙ, завсектору взаємодії з органами МВС та оборонної роботи ОДА

«На базі військової частини створюється батальйон територіальної оборони, який буде, як військова частина і він буде на постійній основі»

ОЛЕКСАНДР МУЗИЧЕНКО , заступник військового комісара

«Є  прийняте рішення, що він залишиться і в мирний час, в такому штаті, як є зараз – це перші кроки, щоб відновити якусь частину, та ділянка, залишається за батальйоном, а далі які кроки поки я коментувати не можу»

Нагадаємо, останню бронемашину з частини вивезли у грудні 2013-го. Саме цю бригаду називали однією з найкращих  в Україні

залишіть коментар