Підприємці Тернополя боротимуться за прозоре ведення бізнесу

Автор:     Опубліковано: 5 Червня 2014 о 21:08    693 переглядів

У Тернополі з’явилась ще одна громадська організація. 11 підприємців згуртувались для того, щоб змінити формат ведення бізнесу, зробити його прозорішим та без корупції.  Захистити соціальні, правові, економічні та інші інтереси мешканців Тернополя та області – такі завдання ставлять перед собою члени новоствореної громадської організації. Молоді люди планують сприяти розвитку громадянського суспільства та місцевого самоврядування. Також хочуть об’єднати бізнесструктури не тільки міста, але й області.

РОМАН СУСЛОВ, член ГО «Бізнес, закон і порядок»:

«Задачі, які поставили перед собою підприємці, які створили громадську організацію «Бізнес, закон і порядок» є, якщо коротко сказати такі: ми хочемо підтримувати і розвивати підприємництво, підприємців і бізнес в Тернополі і Тернопільській області».

На меті у членів організації боротися за чесне та прозоре ведення бізнесу. Для цього планують залучати до співпраці й інших підприємців і обмінюватись послугами. Досвід взяли у львівських бізнесменів.

ВІТАЛІЙ МАРИНОВСЬКИЙ, керівник ГО «Бізнес, закон і порядок»:

«Вони обмінюються чи скидками, чи якась співпраця в них відбувається між собою. Знайомляться між собою і не шукаються десь в Інтернеті і так далі. Це як пропозиція зразу. Не треба нічого шукати, їхати в інше місто. Тут ми можемо знайомлячись це получати».

Також члени організації хочуть змінити формат спілкування підприємців з владою. Бізнесмени планують зустрічатися з чиновниками та вносити свої пропозиції щодо врегулювання питань.

залишіть коментар