Поляки знають про проблеми візового центру у Тернополі

Автор:     Опубліковано: 10 Червня 2014 о 23:30    285 переглядів

Проблеми із візовим центром та святкування 205-ліття Юліуша Словацького – це дві основні теми, які обговорювали під час робочої зустрічі керівники Тернопільщини та Генеральний консул Республіки Польща у Луцьку.  Голова обласної ради Василь Хомінець зазначив, труднощі  з оформленням віз виникають з об’єктивних і з суб’єктивних причин.

ВАСИЛЬ ХОМІНЕЦЬ, голова Тернопільської обласної ради:

«Об’єктивні причини – це те, що все таки 50% шенгенських віз, які українці хочуть отримати в країнах Європи – це йде, власне, через Польщу. Разом з тим є багато проблем, тому що на цих візах багато понаростало так званих фірм-посередників».

Польська сторона зізналася, про проблеми знають і намагаються їх вирішити. Бо хочуть, щоб українці отримували візи в найкоротші терміни.

БЕАТА БЖИВЧИ, Генеральний консул Республіки Польща у Луцьку:

«Ми знаємо, що збільшився час очікування на те, щоб скласти документи на візи. Знаємо також про те, що багато різних проблем пов’язано з діяльністю візових центрів. І також з цими посередниками, які біля візових центрів працюють кожного дня».

В рамках візиту польські гості відвідали у Кременці музей  Юліуша Словацького. Саме там планують відзначати 205-річчя з Дня народження поета.

 

залишіть коментар