Стіну пам’яті Героїв Небесної сотні створили у селі Підгороднє

Автор:     Опубліковано: 26 Червня 2014 о 19:20    896 переглядів

Стіну пам’яті Героїв Небесної сотні створили у Підгородньому, що поблизу Тернополя. Фотокартки бійців мешканці села почали розміщувати на початку березня. Таким чином громада вшановує пам’ять тих, хто загинув на Майдані. Майже 80 світлин бійців Небесної сотні, розміщені на стіні пам’яті у клубі в Підгородньому. Від початку березня і до сьогодні громада села вшановує тих, хто загинув на Майдані. Поступово кількість фотокарток з інформацією про кожного бійця збільшується.

СЕРГІЙ ЧАПРАК, сільський голова с. Підгороднє

«Це, напевно, максимум, що ми могли зробити, тими можливостями, які у нас є, відкрити таку стіну памяті. І буквально, коли відбулися ці всі самі події на Майдані, ми одразу ж, з перших днів, почали її робити. На початку було не багато фотографій».

Після освячення стіни пам’яті у сільському клубі припинили проводити розважальні заходи та дискотеки. За словами завідувача закладу, молодь з власної ініціативи відмовилась тут веселитись.

ЛЮДМИЛА КВАСНИЦЯ, завідувач клубом с. Підгороднє

«Молодь болюче віднеслася до цього тому що, як ми бачимо тут в більшості молодь загинула. Завжди в нас в цьому залі проходять різні заходи гучні і дискотеки. То молодь відмовилась танцювати при цих портретах. Просто відмовилась тут танцювати. Кажуть: «ми не можемо тут веселитися, а на нас дивляться всі оці люди».

У найближчому часі, каже Людмила Квасниця, на стіні розмістять решту фотографій Героїв. Не виключено, що на ній з’являться і світлини загиблих під час антитерористичної операції на сході України.

залишіть коментар