Телеканал ІНТБ вітає молодят

Автор:     Опубліковано: 16 Червня 2014 о 20:30    747 переглядів

У сім’ї телеканалу ІНТБ – знову радість. Вчора із незаміжнім життям розпрощалася наша кореспондент та телеведуча Мар’яна Том’як.

Посмішки, квіти, радість, поцілунки та найщиріші вітання. Так молодята – Мар’яна Том’як і Тарас Юрик – святкували початок  свого сімейного життя. Новоспечене подружжя радісних емоцій не приховує і готове поділитися ними з усіма.

МАР’ЯНА ТОМ’ЯК та ТАРАС ЮРИК, молодята:  

«- Такого щастя, такої радості, такої любові, такого піднесення я не відчувала ніколи. Емоції переповнюють.

– Знаєте, щастю ніколи не буває меж, але сьогодні ми щасливі».

Привітати молоду сім’ю прийшли рідні, друзі та колеги. Всі – тільки з найкращими побажаннями. І, напевно, як ніхто інший, щасливого майбутнього своїм дітям зичать батьки наречених.

ІГОР та НЕОНІЛА ТОМ’ЯК, батьки нареченої:

«Емоції переповнюють. Сьогодні велике свято в нашої дитини. Ми всі раді.

Я дуже щаслива за своїх дітей, за свою донечку. Дуже рада, що ви прийшли всі привітати, також нас підтримати. Бажаю їм міцного здоров’я, хорошого сімейного життя, щастя, благополуччя, всього, що може рідна мама побажати своїй дитині».

ЗІНОВІЙ ЮРИК, батько нареченого:

«Вони по-особливому прокидалися, особливі сьогодні були в них клопоти та по-особливому світило для них сонце. Сьогодні всі ми їм бажаємо, в першу чергу, здоровя, великого людського кохання, щастя, благополуччя, нехай ангел-хоронитель оберігає їх».

Колектив телеканалу ІНТБ приєднується до усіх вітань і бажає молодому подружжю кохання, взаєморозуміння, підтримки, сімейного затишку, а також спокою і миру. Щоб кожен день вашого спільного життя приносив лише світлі емоції.

 

залишіть коментар