Тернопільські хлопці повернулися додому після участі в АТО

Автор:     Опубліковано: 13 Червня 2014 о 19:17    512 переглядів

Повернулися. 47 хлопців з Тернопільщини, які понад півтора місяці брали участь у антитерористичній операції на сході України нарешті вдома. Небагатослівних, проте здорових бійців зустрічали влада міста та області. Відзнаками, подяками та грошовими нагородами сьогодні вітали учасників антитерористичної операції, які повернулись додому. Хлопці кажуть, підтримки від земляків не бракувало. І додають, якщо б виникла потреба повернутися у гарячу точку на Схід, то не вагаючись знову взяли б у руки зброю.

ВІТАЛІЙ ТОВАРНИЦЬКИЙ, старший лейтенант спеціальної роти УМВС України в Тернопільській області

«Ми з честю та гідністю виконали свій службовий обов’язок перед українським народом і будем в подальшому його виконувати. Хочу подякувати начальнику обласного нашого управління за допомогу. Також подякувати голові Тернопільської обласної ради, міському меру за те, що він забезпечував нас воєнним обладнанням, а також продуктами харчування. Крім того, хочу подякувати «Автомайдану», який це все привозив. Можу сказати тільки одне, було дійсно важко, було страшно. Але нічого. Ми змогли відстояти до кінця».

З поміж тих хто повернувся додому є й поранені. 2 міліціонери зараз під наглядом лікарів.

ВАСИЛЬ ОБЛЕЩУК, начальник УМВСУ в Тернопільській області

«Зараз вони знаходяться на лікуванні під наглядом лікарів. В подальшому, після проходження лікування, є питання, що вони виїдуть за межі нашої держави на лікування в державу Чехія. Ми цих бійців представимо до державної нагороди».

Мешканці міста продовжують допомагати військовим. На 100 тисяч гривень, які пожертвували тернополяни вже закупили і передали спецбатальйону необхідне спорядження.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя

«Сьогодні ми передали військове спорядження – це бронежилети і спецвзуття для спецбатальйону «Тернопіль». Я думаю, що сьогодні ми передали не просто військове спорядження. Сьогодні разом з ним ми передали побажання миру, добра, позитивну енергетику, яка йшла від всіх тих людей, яка йшла від людей, які передавали кошти на це обладнання».

Додамо, для військових, які брали участь у антитерористичній операції передбачені відзнаки «Захисник Вітчизни».

залишіть коментар