Тернопільські самооборонці вимагають закриття місцевих відділень одного з банків

Автор:     Опубліковано: 12 Червня 2014 о 07:30    554 переглядів

У Тернополі активісти продовжують закликати до бойкоту всього російського. Сьогодні представники Самооборони зібралися під місцевим відділенням одного із банків. 

«Російське – геть! Російське – геть! Російське – геть!»

Так сьогодні пікетували тернопільське відділення одного з банків, що знаходиться на вулиці Острозького, самооборонівці. Переконані – установа сприяє фінансуванню терористів.

ІВАН КОВАЛИК, комендант Самооборони Майдану на Тернопільщині:

«Обов’язком кожного тернополянина, кожного громадянина України є бойкотування всього російського і нищення російського бізнесу на території України. Тому що саме з цього бізнесу поставляються ті патрони, те новітнє обладнання, військова техніка, яка зараз виставлена проти наших вояків».

Під стіни установи активісти прийшли із чіткими вимогами. Розповідають: насамперед планують звернутися до структури, яка здійснює охорону відділень банку у Тернополі, щоб вона перестала цим займатися. Також хочуть, щоб власники приміщень розірвали договір з даною установою. Мають прохання і до працівників.

ІВАН КОВАЛИК, комендант Самооборони Майдану на Тернопільщині:

«Ми розуміємо, що це – нормальні тернополяни, це хороші люди, я думаю, вони такі самі патріоти, як ми. Але вони повинні зрозуміти, що в тій ситуації, яка зараз є в країні, вони, як би складно це не було, мають, зважаючи на ті жертви, які поніс український народ і на Майдані, і підчас АТО, вони повинні піти з цієї роботи і звільнитися».

В Самообороні сподіваються, що до 15 червня це відділення, а також ще одне, яке знаходиться на вулиці Живова, закриються. В іншому випадку обіцяють заблокувати роботу банку.

До пікетувальників вийшли працівники установи.

ЛЮДМИЛА ФРАЙНД, керівник опорного відділення  банку:

«Сбербанк Росії» на території України є українським банком, який працює по українських законах, не порушуючи законодавства. Решту коментарів ви зможете отримати в прес-центрі нашого банку».

Активісти також розклеїли на вікнах та дверях відділення листівки з написами на кшталт «Російське вбиває!» та «Цей банк фінансує російських окупантів». Втім, акція тривала недовго. Оголосивши свої вимоги, самооборонівці пішли. Листівки працівники установи позривали.

 

залишіть коментар