Тернопільські велосипедисти виступили за мир в Україні

Автор:     Опубліковано: 16 Червня 2014 о 06:42    277 переглядів

У Тернополі доводили: велосипед – корисний та зручний засіб пересування. Місцеві любителі двоколісного транспорту влаштували вже традиційний для нашого міста «Велодень». Зважаючи на події в країні, цього року чи не основна ідея акції – мир та спокій. Як все було, бачила наша знімальна група.

Місцеві велосипедисти вкотре демонструють: велорух у Тернополі – є. Відтак, у неділю знову зібралися разом – у місті пройшов традиційний «Велодень». Нагадаємо, акція всеукраїнська, однак в нашому місті відбулася з кількатижневим запізненням – завадила погода. Розпочали із велопробігу вулицями Тернополя.

АНТОН ОДОБЕЦЬКИЙ, голова Асоціації велосипедистів Тернопілля:

«Ми показуємо те, що в Тернополі велосипедисти є, що має бути повага і водіїв до велосипедистів, і велосипедистів до водіїв. Всі учасники дорожнього руху повинні поважати один одного».

До слова, 15 червня в Україні оголосили днем трауру. А тому, розповідають організатори, в програму акції внесли певні корективи. Деякі заходи розважального характеру не проводили – вирішили відтермінувати до більш підходящого часу. За словами Антона Одобецького, через складну ситуацію в державі цьогорічний «Велодень» пройшов під гаслом «Україна: мир та спокій». Відтак, прихильники екотранспорту провели патріотичний флешмоб, а до велосипедів причепили жовті та блакитні кульки з траурними стрічками.

АНТОН ОДОБЕЦЬКИЙ, голова Асоціації велосипедистів Тернопілля:

«Своєю акцією показуємо те, що, все ж таки, прагнемо до миру, до того, щоб ми мирно займалися своїми справами, мирно їздити на велосипедах. Ми виступаємо за те, щоб було майбутнє в нас, світле, хороше, щоб люди нічого не боялися».

До слова, велосипедистів зібралося чимало. Серед них – як початківці, так і ті, хто регулярно бере участь в подібних заходах.

ТАНЯ і ОЛЯ:

«В нас мама було головою Асоціації велосипедистів минулого року, і вона нас привчає до велосипедів, здорового способу життя, ми їздимо завжди».

ВІТАЛІЙ:

«Підтримати велосипедистів, покататися, гарно провести час, віддихнути. Цей рік – це перший раз в мене так. Друг подзвонив, сказав, що можна приїхати, поучаствувати за компанію. От так і приїхав тому».

НАТАЛІЯ:

«Хочемо підтримати велосипедистів, підтримати велосипедний рух, показати, що в нас в Україні є велоспорт».

 

 

залишіть коментар