Тернополянин потрапив під колеса тролейбуса

Автор:     Опубліковано: 17 Червня 2014 о 23:12    495 переглядів

Під колеса тролейбуса на проспекті Степана Бандери вчора потрапив мешканець Тернополя, після чого опинився на лікарняному ліжку. Витягували потерпілого з-під електротранспорту очевидці. Чоловік потрапив під колеса тролейбуса на проспекті Степана Бандери у понеділок, після 20.00. Він переходив дорогу у не призначеному для цього місці, як наслідок ледь не втратив життя.

ВАСИЛЬ БАРАНОВСЬКИЙ, начальник сектору профілактичної роботи УДАІ в області

«Пішохід отримав тілесні ушкодження, а саме: закрита черепно-мозгова травма та перелом тазу. Винуватця даної дорожньо-транспортної пригоди встановить суд. На даний момент проводяться слідчі дії і зясовуються всі обставини дорожньо-транспортної пригоди».

Очевидці дорожньо-транспортної пригоди не приховують емоцій від того, що сталося і захищають водія тролейбуса.

«Шофер, бідний, не винний. Він тормозив, що аж всі попадали. А він раптово, зразу під колеса. Його не було видно. Раз і скочив, певно п’яний був. Я ж бачила. Бідний шофер».

Наразі чоловік перебуває в Університетській лікарні у відділенні анестезіології та інтенсивної терапії. Стан потерпілого стабільний, проте важкий.

ОЛЕГ ЄМЯШЕВ, зав. відділенням анестезіології та інтенсивної терапії Університетської лікарні

«Пацієнт, який отримав травму в дорожній пригоді поступив в дуже важкому стані. На сьогоднішній день його стан стабілізований, але залишається вкрай важкий і загроза його життю є. Йому надається адекватна медична допомога, яка полягає в усуненні тих наслідків страшної травми, яку він отримав».

Додамо, потерпілого з-під коліс тролейбуса витягували очевидці. Люди кажуть, електротранспорт  їхав не швидко.

залишіть коментар