У Тернополі капличку приєднали до одного із корпусів другої лікарні

Автор:     Опубліковано: 12 Червня 2014 о 20:03    486 переглядів

Вилікуватись не тільки фізично, а й духовно відтепер можна у другій міській лікарні Тернополя. Сьогодні на території медичного закладу осв’ятили новозбудовану церкву Великомучениці Теклі, де кожного дня охочі зможуть прийти помолитись. На прохання персоналу та пацієнтів, на території другої міської лікарні звели церкву, де відтепер щоденно проводитимуть Богослужіння. Головний лікар медзакладу каже, явище унікальне, адже зведений храм – це перша церква побудована на території міських лікувальних закладів і прирівняна до одного з корпусів лікарні.

ВІКТОР КМІТА, головний лікар ТМКЛ №2:

«То не є комунальна власність єпархії. Це є комунальна власність лікарні. Але служити буде єпархія греко-католицької церкви. Сьогодні з допомогою церкви, міської ради, громади Тернополя ми освячуємо цю капличку ».

Храм зводили від вересня минулого року. Відтепер не тільки працівники медзакладу та пацієнти зможуть прийти до нього помолитися, а й всі охочі.

о. АНДРІЙ, настоятель храму Великомучениці Теклі:

«Люди тут є і хворі, і немічні, і потребуючі, які завжди шукають зцілення як духовного так і фізичного. Лікарі працюють для зцілення фізичного, а священник працює для зцілення духовного. Тому, ця церква є знаковою церквою взагалі для народу ».

Двері храму будуть відкриті для прихожан щоденно. Богослужіння проводитимуть по буднях о 8 та 18. У вихідні – о 9 та о 18:00.

залишіть коментар