У Тернополі обрали найкращу студентку

Автор:     Опубліковано: 2 Червня 2014 о 21:11    530 переглядів

Чотири дефіле, конкурс талантів, тест на інтелект – і Тернопіль має «СтудМіс–2014». Хто вона, найкраща студентка файного міста – далі.

За титул найкращої студентки Тернополя змагалися 15 красунь. Щоб довести свою особливість, дівчата танцювали, співали, декламували вірші та навіть пригощали кулінарними шедеврами. А ще кожна представила на розсуд суддів вихід у ретро стилі, ковбойському одязі, купальниках та вечірніх сукнях. Конкурсантки кажуть, щоб підготуватися, часу було обмаль.

  ІРИНА ТРАЧУК –  учасниця конкурсу «СтудМіс-2014»

« Довго часу на підготовку конкурсу не було, оскільки ми запізнилися з конкурсом. Я була учасницею в своєму університеті тобто ТНТУ. Нам подзвонили, нас запросили,  ми погодилися. Всього-на-всього три тижні».

  ІРИНА ДВІЙНА – учасниця конкурсу «СтудМіс-2014»

«Деякі костюми у нас були уже готові, деякі  допомогли організатори всіляко підтримують, як тільки є змога. Вечірні плаття ми здобували самі».

Організатори кажуть, цей конкурс особливий. Адже переможницю обирають не тільки за красу, а й за розумові здібності. А щоб жодна із конкурсанток не залишилася ображеною, на «СтудМіс-2014» приготували аж 18 номінацій.

СЕРГІЙ ГУБАРЄВ – організатор «СтудМіс-2014»

«Ми трішки менше себе позиціонуємо, як конкурс краси. Ми конкурс краси, кмітливості та таланту. Це життєвий студентський конкурс».

Корону переможниці, поїздку в Прибалтику і право представляти Тернопільщину на Всеукраїнському конкурсі  виборола майбутній  фінансист, студентка економічного університету – Ольга Росоха. Дівчина каже, попри успіх на конкурсі, пов’язувати своє життя з кар’єрою моделі не хоче.

ОЛЬГА РОСОХА – учасниця конкурсу «СтудМіс-2014»,

«Я вважаю, що потрібно професію здобувати в чомусь потрібному цьому світу, а не лише просто виходити на сцену бо це вже захоплення для людини. Щоб заробляти гроші, я думаю, потрібно працювати по професії».

Цьогоріч конкурс провели вчетверте. Планують обирати «СтудМіс» і наступного року.

залишіть коментар

ІНТБ

Потрібно бачити!