У Тернополі представники Майдану ледь не побили водія мера

Автор:     Опубліковано: 12 Червня 2014 о 19:54    565 переглядів

З одного боку – весілля, з іншого – шарпанина. Сьогодні неподалік РАЦСу активісти однієї з місцевих громадських організацій та представники 12 Тернопільської сотні не порозумілися з водієм міського голови Сергія Надала.  Майданівці звинувачують чоловіка в тому, що він начебто наніс їм образу.

«Ми пройшли мимо. Наші люди почули і сказали мені, що тут цей шофер сказав, що краще ця би 12 сотня згоріла на Майдані, ніж сюди поверталася».

Ми тоже чиїсь діти, батьки, брати, сестри, так дальше, тому подібне. Невже тут в себе вдома я чую, щоб хотіли, щоб ми загинули».

В свою чергу, представники громадської організації переконані – зі службового авто за ними стежать. У водія і активісти, і майданівці погрозами вимагали віддати картки з відеореєстраторів.

ОЛЕКСІЙ ТЕСЛЮК, представник ГО «Наш рідний Тернопіль»:

«Подзвонили мені звідси хлопці, сказали, що біля нашого офісу затримали шофера Надала. Що є підозра на те, що знімає офіс, хто заходить, хто виходить на наш офіс. Я підійшов сюди, тут вже були люди з 12 сотні, які його затримали».

Водій мера Тернополя усі звинувачення на свою адресу відкидає. А картки пам’яті з відеоприладу, які силою намагались відібрати майданівці, чоловік передав для вивчення міліції. Розібратись у інциденті останніх закликає і міський голова.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

«Правоохоронні органи повинні порушити кримінальну справу. Тому що ніхто не має права, яку би він форму не носив, які би він гасла не викрикував, порушувати закон. Якщо затримується службовий автомобіль, не персональний, а службовий автомобіль міського голови, який є власністю громади міста, є власністю міської ради, це можуть робити тільки правоохоронні органи за рішенням суду. Якщо будь-хто робить такі дії, такі дії вважаються злочином. І хай міліція цей факт розслідує, встановлює винних і дає оцінку».

залишіть коментар